ZTE Blade V8 Lite Nasıl Olacak

ZTE Blade V8 Lite Özellikleri,Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Şöyle hem fiyatı uygun, hem de özellikleri iyi bir akıllı telefon arıyorum diyorsanız, işte o zaman doğru yerdesiniz demektir. Çünkü ZTE Blade V8 Lite, hem teknik özellikleri, hem fiyatı, hem de tasarımıyla böyle bir arayış içinde olanlar için ilaç olacak bir akıllı telefon. Ayrıca Android 7.0 Nougat işletim sistemi yüklü gelecek telefonun Qualcomm Snapdragon 435 işlemcisi olacak.

ZTE Blade V8 Lite Nasıl Olacak

ZTE Blade V8 Lite Nasıl Olacak

ZTE Blade V8 Lite’ın tüm teknik özellikleri henüz belli değil. Ancak belli olan mevcut teknik özellikler, cihazın performans konusunda kullanıcısına yetecek kadar olduğunu gösteriyor. Orta sınıf ve alt kullanıcılar için tasarlanan telefonun 2GB DDR3 RAM’i bulunuyor. Dahili depolama alanı ise 16GB kapasitesinde ancak bu oran 32GB olsaydı o zaman çok daha iyi olabilirdi. Telefonun 5” ebadında bir ekranı bulunurken, bu ekranın çözünürlüğü ise 1280×720 piksel kalitesinde olacak.

ZTE Blade V8 Lite

ZTE Blade V8 Lite

ZTE Blade V8 Lite‘ın kamerası ise 8MP kalitesinde iken, cihazın hem önünde hem de arkasında aynı kameranın bulunacağı tahmin ediliyor. Şimdi gel gelelim telefonun fiyatına. Bu konuda herhangi bir açıklama henüz yapılabilmiş değil ancak, telefonun ülkemizdeki maksimum satış fiyatının 1000 TL olacağını tahmin ediyoruz. Cihazın satış tarihi ise 2017’nin ikinci çeyreği olacak. Yani telefon Ağustos veya Haziran ayları gibi piyasaya çıkacak.

Diğer makalemiz de "Huawei P10 Lite Özellikleri ve Fiyatı" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir