Xiaomi Mi VR Play

Xiaomi Mi VR Play İncelemesi

 

İsmini bilhassa son zamanlarda sıkça duyduğumuz ve geçtiğimiz birkaç yıl içinde büyük yükselişe geçen  Xiaomi, akıllı telefonların ardından yeni bir ürün gamına daha elini attı. Mi VR Play adını verdiği sanal gerçeklik gözlüğü ile tekrar müşterilerinin karşısına geçen Xiaomi, yine uygun fiyattan yüksek satış oranlarına ulaşmayı hedefliyor.

Xiaomi Mi VR Play Satın Al

Xiaomi Mi VR Play Satın Al

Şimdi yeni sanal gerçeklik gözlüğüne biraz yakından bakalım. Resimlerden de anlayacağınız üzere yeni Xiaomi  Mi VR Play, çeşitli renklere sahip tasarımlarıyla oldukça şık ve göz alıcı duruyor. Her kişiliğe hitap eden bu renkli konsept ile birlikte, telefonu koyabilmeniz için yaratılan haznenin etrafındaki fermuarlı kısım ise, onu hem kullanışlı hem de güvenli kılmış. Bolca likra malzeme kullanılan bu ürün bu sayede oldukça hafif ve pratik hale gelmiş durumda. Böylece boynunuzun yorulma miktarı da en aza indirilmiş.

Yeni Xiaomi Mi VR Play, içerisinde barındırdığı Mi VR  uygulaması ile birlikte birçok içerikte sunarken, 4.7inç ve 5.7inç ekran büyüklüğündeki tüm telefonlara tam uyumlu şekilde çalışıyor. Xiaomi Mi VR Play‘ın ülkemizde ki satış fiyatı ise 50 TL ile 65 TL arasında değişiyor.

 

Diğer makalemiz de "Facebook OHAL Yazısını Paylaşmalımıyız?" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir