Samsung Galaxy S8 Nasıl Olacak

Ve Samsung Galaxy S8 Sızdırıldı.!

Geçtiğimiz günlerde internete düşen bir görüntünün, Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S8‘e ait olduğu iddia ediliyor. Bu iddianın kaynağı ise, daha önce yayınladığı sızıntıların hemen hemen tamamı doğru çıkan Weibo. Hatırlayacağınız üzere Weiobo‘da Samsung’un yeni amiral gemileri ve Apple’ın iPhone serilerinin çok kez sızdırıldığını, bununla birlikte HTC ve LG cihazlarının da Weibo tarafından ifşa edildiğini  çokca görmüştük. Zaten cihazın yayınlanan görseli ile ilgili yapılan yorumların neredeyse tamamında telefonun Samsung Galaxy S8‘e ait olduğu söyleniyor. Peki sızdırılan bu görselden yola çıkarak yeni Galaxy S8’in neler söylenebilir?

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Neler

Samsung Galaxy S8 Özellikleri Neler

Öncelike resime baktığımızda gerçektende oldukça şık ve göz alıcı bir telefon tasarlandığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Bilhassa ince kenarlı ekranı ve en boy oranı göz önünde bulundurulduğunda, Samsung’un bugüne kadarki tasarladığı en iyi akıllı telefon demek yanlış olmaz. Çünkü gelen sızıntılara göre cihazın ekranı tamamıyla parmak izi okuma özelliğine sahip. Yani herhangi bir tuş üzerinde değil, ekranın neresine parmağınızı koyarsanız koyun parmak izini okuyabiliyor. Yine telefonun parlak altın vari parlak gold tasarımıda onu oldukça elit kılmış. Yekpare bir kasaya sahip olacağına kesin gözüyle bakılan telefonun yine plastik ve metal karışımı bir yapısı olacak.

Samsung Galaxy S8 Tasarımı

Samsung Galaxy S8 Tasarımı

Yeni Samsung Galaxy S8‘in teknik özellikler hakkında da birçok haber dolaşıyor fakat bu konuda kesin olarak birşey söylemek pek mümkün değil. Bu nedenle bir süre daha beklemekte fayda var. Home tuşu kaldırılıp yerini tamamıyla ekranın aldığı Samsung Galaxy S8‘in daha detaylı incelemesi ve yeni gelecek haberler için bir süre daha sabretmemizde fayda olacak.

Diğer makalemiz de "LG G6'nın İlk Görselleri Sızdı ve Tasarımı Gözüktü" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir