Türk Telekom K8

Türk Telekom K8 (LG-K350TR) Özellikleri ve Fiyatı

Türk Telekom ve LG iş birliği ile birlikte geliştirilen giriş seviyesi yeni akıllı telefon K8, fiyatı ve özellikleri bakımından oldukça ideal bir cihaz. 600 TL fiyat etiketiyle birlikte satışa sunulan ürünün tasarımı da pek fena sayılmaz nitelikte.

Yeni  Türk Telekom K8, LG‘nin en alışılagelmiş tasarımlarından birisiyle birlikte geliyor. Tırtıklı kapak ve KnockOn özelliğine sahip ürün böylece elde daha sıkı tutulabiliyor ve ekrana dokunarak kilitlenip açılabiliyor. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle birlikte güncel android deneyimi de bu cihaz ile edinebilmek mümkün.

Türk Telekom K8 Kamerası

Türk Telekom K8 Kamerası

Çıkarılabilir bataryaya sahip cihazın MicroSD desteği ve oldukça net görüntüler sağlayan kamerası var. 5 inç boyutundaki ekranı ile 1280×720çözünürlük sunan üründe  294PPi piksel aralığı bulunuyor. Her ne kadar 5inç’lik bir ekrana göre bu değer biraz düşük görünse de, ekrana baktığınız zaman onun için çok iyi diyemiyorsunuz ama kalitesizde sayılmaz.

Türk Telekom K8 Ekranı

Türk Telekom K8 Ekranı

Türk Telekom K8, ön tarafta 5MP, arka kısımda ise 8MP değerinde iki kamera ile birlikte geliyor. 1080P kalitesinde görüntü kaydedebilen bu kameranın yanı sıra,  2.125 mAh kapasitesinde bir batarya mevcut. Yani aktif kullanımlarda cihazı günde 2 kere hatta 3 kere şarj etmeniz gerekebilir. 4.5G desteğine sahip olan üründe 4 çekirdekli 1.3GHz hızında çalışan MediaTek MT6735 işlemci kullanılmış. Yeni Türk Telekom K8, 8GB dahili hafıza ve 1.5GB RAM belleğe sahip.

TT K8 Kapak

TT K8 Kapak

Diğer makalemiz de "Lenovo Vibe C2 Özellikleri ve Fiyatı" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.

Incoming search terms:

  • LG telekom fiyatiBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir