Traffic Racer Oyunu

Traffic Racer Oyunu

 

Trafic Racer

Trafic Racer

oyunu, diğer yarış oyunlarına nazaran adeta tutkunu olacağınız heyecanlı ve sürükleyici bir yarış oyunu. Hem ücretsiz olması, hemde ios ve android’e uyumlu olması onu çabucak oynanır hale getirdi. Ayrıca bu yarış oyunun diğerlerine nazaran daha farklı özellikleri bulunuyor. Öyle ki oyunu ister ivme kontrolüyle,ister jiroskopla, ister yön tuşlarıyla kontrol edebiliyoruz.

Traffic Racer

Traffic Racer

Traffic Racer oyunu, siz oyuna ilk başladığınız zaman size eski model bir kamyonet veriyor ve yarışmaya başlıyorsunuz. Topladığınız puanlarla yeni araçlar alabilmenin yanı sıra, başka yarış pistlerini de oynanabilir hale getiriyorsunuz. Oyunda dört ana yarış pisti bulunuyor. Bunlar; sonsuz tek yön,sonsuz çift yön,zamana karşı ve serbest modları. Bu modların zorluğuna göre para kazanmaya başlıyorsunuz ancak her pistte aynı parayı kazanamıyorsunuz.

Traffic Racer Para Hilesi

Traffic Racer Para Hilesi

Şehir dışı,çöl,karlı yol ve gece modu olmak üzere dört farklı yarış atmosferi sunan oyunda  en yüksek puanı ise gece modunda alabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda yanlızca yönlendirme ayarlarını değil, aracınızın vites ayarlarını da yapabiliyorsunuz. Manuel viteste aracınız sizin isteğinize göre hızlanırken, otomatik viteste ise kendiliğinden hızlanan aracınızı ekrana dokunarak yavaşlatabiliyor veya durdurabiliyorsunuz.

Traffic Racer Hilesi

Traffic Racer Hilesi

Oyunun en dikkat çeken yanlarından biri ise içerisinde Doğan SLX modelini de bulundurması.  Üstelik Traffic Racer oyununda aracınızı çeşitli renklere boyamak ve değişik jantlar satın almak ta mümkün. Ayrıca para topladıkça daha iyi araçlar alabilmenin yanı sıra, araçlarınıza kazandığınız paralarda maksimum hız iyileştirmesi,maksimum manevra iyileştirmesi ve maksimum fren iyileştirmesi de yapabiliyorsunuz. Böylece aracınızı kontrol etmek daha rahat bir hale geliyor. Araçta ki temel mantık, akmakta olan bir trafikte yüksek hız ve sollama yapmaya dayanıyor.

Traffic Racer İndir

Traffic Racer İndir

100km’nin üstüne çıktıktan sonra puan kazanmaya başlıyorsunuz ve siz kaza yapana kadarda yarış bitmiyor. Traffic Racer oyununda başka yarışçılarla yarışarak değil, trafikte kaza yapmadan hız yapmaya çalışarak puan topluyorsunuz. Oldukça zevkli ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Traffic Racer oyununu dilerseniz telefonlarınızdan Apple Store veya Google Play Store bağlanarak ücretsiz olarak indirebilir, anında hız yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Diğer makalemiz de "Grand Theft Auto V Hakkındaki Tüm Bilgiler" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir