Samsung Galaxy S8 Tasarımı Nasıl Olacak

Samsung Galaxy S8’in Önemli Özelliği Sızdı

2017 yılına girmemize çok az bir süre kala yeni yıla dair soru işaretleri de doğmaya başladı. Bunların en başında ise firmaların yeni amiral gemilerinde ne gibi özellikler sunacağı mevzusu. Amiral gemisi deyince de listenin başını çeken birkaç marka var. Bunlardan birisi de Samsung. Note 7 olayından sonra Samsung’un sonraki ana modellerinde ne gibi önlemler ve yenilikler sunacağı merak konusu. Burada ilk karşımıza çıkacak olan sonraki model ise ailenin son üyesi Samsung Galaxy S8. Söylemek gerekiyor ki Samsung 2016’da ki acı tecrübelerinden yola çıkarak çok dikkatlice ve özenle hareket ediyor. Bununla birlikte üzerinde durulan en yegane konulardan birisi de telefonun piyasanın en üst seviye telefonlarından birisi olması.

Samsung Galaxy S8’e dair gelen haberlerde bu kez Şubat ayında değil Nisan ayında özel bir tanıtım lansmanı yapılacağı konuşuluyor. Tanıtımın ötelenmesi ve firmanın yeni model üzerinde çok büyük yenilikler düşünmesi, Galaxy Note 7’yi unutturmak için ele geçecek önemli fırsatlardan birisi. Bundan dolayı olacak ki, Galaxy S8 modelinde piyasanın en yüksek miktarı olacak 8GB RAM gibi uçuk bir kapasite düşünülüyor. Keza piyasada şuan en yüksek kapasite 6GB ve tam anlamıyla yaygınlaşmış dahi değil. Herhalde Samsung Galaxy S8 modelinde böyle bir karar almayı düşünüyorsa, çok çok iyi bir batarya tasarlasa iyi olur. Çünkü o kadar kapasitede ki bir telefona batarya nasıl dayanacak doğrusu bilemiyoruz. Bakalım ilerleyen aylarda karşımıza neler çıkacak. Bekleyip göreceğiz.

Diğer makalemiz de "2016'da Akıllı Telefon Dünyasında Yaşanan Önemli Gelişmeler" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir