Samsung Galaxy S8 Fiyatı

Samsung Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung’un dört gözle beklenilen yeni amiral gemisi Galaxy S8 için haberler gelmeye devam ediyor. 2017 yılının en çok merak edilen ve ilk tanıtılacak amiral gemileri arasında gelen Galaxy S8’in özellikleri de oldukça merak uyandırıyor. Fakat tahmin edebileceğiniz üzere Samsung yeni cihazını tanıtmadan evvel oldukça temkinli davranıyor. Çünkü 2016 yılında yaşadığı batarya problemi şirketi oldukça sarsmış ve imajını büyük oranda zedelemişti. Herhalde aynı sorunun yeni modellerde de meydana gelmesi, geri dönülemez felaketleri de beraberinde getirirdi. Bu yüzden Samsung tabiri caizse eşeğini sağlam kazığa bağlama derdinde.

Samsung Galaxy S8’in Tanıtım ve Satış Tarihi Belli Oldu

Günay Kore devi Samsung’un Galaxy S8’in tanıtacağı tarihte gün yüzüne çıkmış durumda. Buna göre Barcelona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi 2017 (MWC 17)’nde, yani 27 Şubat ile 2 Mart arasında yeni akıllı telefon modeline merhaba diyeceğiz. Cihazın satış tarihi ise 17 Nisan olarak belirlenmiş durumda. Böylece Nisan’ın ikinci haftası telefon dünya genelinde satılacak ve Samsung’un şimdiki satış hedefi 60 milyon civarında. Daha önce ise firma 45 milyon Galaxy S6 ve 48 milyon Galaxy S7 satılmıştı. Samsung’un şimdiye kadar ki en çok satan amiral gemisi modelini unvanını ise 70 milyon satış rakamı ile Galaxy S4 taşıyor.

Samsung Galaxy S8 Satış Rakamı

Samsung Galaxy S8 Satış Rakamı

Samsung Galaxy S8’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Döviz kurlarındaki sert yükseliş ve ekonomik kriz çanlarının çalması, birçok konuda olduğu gibi bu konuda da yorum yapmamızı zorlaştırıyor. Çünkü piyasaların mevcut durumu hiçte iç açıcı değil. Fakat Samsung Galaxy S8‘in minimum 32GB versiyonu ile satılacak olması, onun dolardaki durum ile birlikte en az 3000 TL‘ye satılacağına işaret. Hatta bu rakam mevcut durumda iyimser bir miktar bile olabilir. Bakalım Mart ayında bizi neler bekliyor olacak.

Diğer makalemiz de "Ve Samsung Galaxy S8 Sızdırıldı.!" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir