Samsung Galaxy S5mi İphone 5s Mi

Samsung Galaxy S5 Mi? İphone 5s Mi?

galaxy s5 vs iphone 5s

galaxy s5 vs iphone 5s

Apple’ın amiral gemisi İphone 5s ile en iyi android akıllı telefon ünvanını taşıyan ve Samsung’un en gözde modeli olan çiçeği burnunda telefonu Galaxy S5’i karşılaştırmak elbette hiçte kolay bir iş değil. Çünkü bu tür bir karşılaşmada ortalık savaş alanına dönebilir. Android ve İos’un birbirine olan farklı alanlardaki üstünlüğü karar vermeyi zorlaştırırken, kimi zaman ise kişisel zevklerle karar vermek daha akıllıca oluyor. Çünkü her ne kadar teknik özellikler telefon seçiminde en önemli faktör olsa da, bazen zevklerimizi seçmek daha doğru bir seçim olabiliyor.

Samsung Galaxy S5mi İphone 5s Mi

Samsung Galaxy S5mi İphone 5s Mi

Samsung Galaxy S5’in en büyük avantajlarından birisi suya karşı dayanlıklı olması. Samsung Galaxy S5 suya düştüğü durumlarda fazla bekletilmeden çıkartıldığı taktirde su kaçırmıyor.Ayrıca Galaxy S5’in az bilinen özelliklerinden birisi de flaşının kalp atışlarına göre çalışması. Yani telefon resim çekme esnasından nabzınıza göre en doğru anı yakalayıp sarsmadan daha net resimler çekebiliyor.

Samsung Galaxy s5 Su Geçiriyormu

Samsung Galaxy s5 Su Geçiriyormu

Samsung Galaxy S5 vs Apple İphone 5S

Samsung Galaxy S5 vs Apple İphone 5S

İphone hariç hemen hemen her telefonda bataryalar çıkartılıp takılabiliyor ve değiştirilebiliyor. İphone’da ise bu mümkün değil. Piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefonlardan birisi olan Samsung Galaxy S5, hareketli resim çekme konusunda da en iyilerinden birisi olmayı başarıyor. Samsung Galaxy S5 maksimum 32gb depolama desteği sunarken, İphone 5S’de ise 64gb versiyonlar mevcut. Ancak Samsung’ a uygun 128GB kapasiteye sahip Micro SD kartlarda mevcut.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir