Samsung Galaxy C

Samsung Galaxy C’nin İlk Üyesi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy C Özellikleri

Özellikleri

Samsung‘un ciklet gibi her geçen gün yeni bir model üretmesi ve farklı teknik özelliklere sahip telefonlar tanıtması senelerdir hepimizin malumu. Bu stratejinin asıl nedeni ise elbette her kitleye ve her bütçeye göre bir Samsung telefon sunabilmek. Bu doğrultuda piyasaya çıkan son jenerasyon ise Samsung Galaxy C serisi oldu. Orta ve alt sınıfa hitap eden teknik özelliklere sahip Galaxy C serisinin tasarımsal olarak bir farklılığa sahip olacağını tahmin etmiyoruz ancak teknik kadro biraz farklı gelişecek. İşte yeni ürün hakkında ortaya çıkan ilk detaylar.

Samsung Galaxy C İncelemesi

Samsung Galaxy C İncelemesi

Yeni Samsung Galaxy C‘nin model numarası benchmark testlerinde SM-C5000 olarak geçiyor. Ortaya çıkan özelliklerde ise işlemci için Snapdragon 617 çipsetine yer verilirken, 4GB RAM oldukça dikkat çekiyor. Grafik işlemcisi olarak Adreno 405 tercih edilen telefonda 5.2inç büyüklüğünde ekran bulunacak.

Samsung Galaxy C Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy C Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy C‘nin daha önce doğrulandığı birden fazla kaynaktan görmüştük. İlk olarak Hindistan kaynaklı haber sitelerinde gelen duyumlardan sonra diğer teknoloji formlarında da benzer haberleri duymuştuk. Fakat yeni Galaxy C‘nin hangi ülkelerde satılacağı ve hangi fiyata sahip olacağı hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda kesinleşecek olan bu bilgileri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Samsung Galaxy C Specs

Samsung Galaxy C Specs

Diğer makalemiz de "İşte Yeni HTC 10 Hakkında Herşey" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir