Logitech ConferenceCam CC3000e Teknik Özellikler

Logitech ConferenceCam CC3000e Tanıtımı

Ülkemizde en çok tutulan ve satış yapan markalardan birisi olan Logitech, yeni kamerası Conference Cam CC3000e’yi tanıttı. Bilhasa iş dünyasına yönelik tanıtılan yeni ürün video görüşmeleri ile toplantılarınızı oturduğunuz yerden yönetmenizi sağlıyor.

 

Logitech ConferenceCam CC3000e Kumandası

Logitech ConferenceCam CC3000e Kumandası

Kolay kurulum özelliğine saihp olan yeni Logitech ConferenceCam CC3000e, bilgisayar ortamındaki UC uygulaması ile işlerinizi son derece kolay bir hale getiriyor. Büyük ve orta ölçekli tüm toplantılarınızı pratikleştirmenizi ve yönetmenizi sağlayan kamera sistemi, 6veya 10 kişilik gruplarla oldukça net görüntüler eşliğinde toplantılar yapmanızı sağlıyor.

 

Logitech ConferenceCam CC3000e Tasarım

Logitech ConferenceCam CC3000e Tasarım

90 derecelik görüş açısına sahip Carl Zeiss sertifikalı lensi ise 10x zoom özelliğine saihp olan kamera, 260 derece dönebiliyor ve görüntüleri yaklaştırabiliyor. Daha detaylı kayıtlar alan bu kamerada ayrıca eko engelleme, en iyi şekilde yayılan stereo ve  yirmi adım çap aralığına sahip tuşları ile kullanımda pratikliğe yönelik bir tasarım sergiliyor. Uzaktan kumandaya sahip olan bu kamera düzeneği tak çalıştır özelliği de taşıyor. Kensington Security slotu özelliği sayesinde cihaz hırsızlığa karşı da savunmaya geçiyor.

 

Logitech ConferenceCam CC3000e İnceleme

Logitech ConferenceCam CC3000e İnceleme

PC,Mac,akıllı cihazlar veya tabletlere uyumlu olan cihazın USB bağlantı yoluyla PC ve Mac’lara bağlantı özelliği de bulunurken,NFC  Near Field Communication ve BLuettooh bağlantısı da yapılabiliyor.

Diğer makalemiz de "BlackBerry'nin Amazon Store Hamlesi" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir