En İyi Mobil Uygulamalar ve Oyunlar

İşte En İyi Mobil Uygulama ve Oyunlar.!

iPhone‘nunuzu elinizden düşürmeyeceğiniz, en iyi uygulamalar bu haberimizde. Günümüzde her ne kadar cep telefonu olarak bilinse de, aslında herkesin cebinde mini bir bilgisayar bulunuyor. Elden düşmeyen amiral gemileri, 3. parti uygulamalar sayesinde ilgi odağı olan ve tek dokunuşlarla harikalar yaratabileceğiniz en popüler araçlara dönüşüyor. Vakti kısıtlı olan ancak telefonundan ayrılamayan kullanıcılara da hitap eden aplikasyonlar gün geçtikce daha da ilgi toplamaya başladı. Küçük bir mola verdiğinizde bir oyun veya bir selfie çekildiğiniz de onu dokunuşlarınızla harika fotoğraflara dönüştürme özellikleri taşıyan uygulamalar da yine yüzünüzü güldürecek cinsten. Dilerseniz şimdi sizler için önerdiğimiz en iyi uygulamalara bir göz atalım.

 

Rayman Adventures

Ürkütücü orman tehlikede; kadim ağacı besleyen yumurtalar çalındı ve bilinmedik dünyanın dört bir yanına dağıtıldı. Raymen ve dostlarına yardım ederek bu yumurtaları kurtarmak görevine atılarak ağaca tekrar can vermek için sana ihtiyaç var.

  • Aksiyon severler heyecana kapılırken keşfin verdiği heyecanı tecrübe edin.
  • Tüm yumurtaları toplayarak onları evlerine götürün.
  • Yumurtalarla ilgilenin onları besleyin onlarla oyun oynayın.
  • Dünyadaki en uzun ağacı besleyerek rekabete ortak olun.

Dikkat! Oyunu indirmek ve oynamak ücretsiz olup. oyun için satın alımlar mevcuttur. Dilerseniz cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları kapata bilirsiniz.

Hay Day

Akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra en geniş kullanıcı kitlelerine ulaşan oyunlardan birisi de hiç şüphesiz ekin ekme ve çiftçilik oyunlarıydı. Öyle ki bu oyunlara harcadığımız vakti gerçek hayatta bu işe versek, herhalde şimdi sera sahibi filan olmuştur. Hay Day’de işte bu oyunlardan birtanesi. Eğlenceli grafikleri ve ses efektleriyle tam bir vakit öldürme aracı olan bu oyun içerisinde, fırın mandıra tezgah vb. yapılar bile inşa edebiliyorsunuz. Balık tutma,büyük ve küçük baş hayvan yetiştirme, hatta ve hatta ürettiğiniz mamüllerden yiyecekler bile yapabilmek gibi ekstrem özellikler de yine Hay Day’in bünyesinde bulunuyor.

Hay Day

Hay Day

 


20 Saniye- Kelime Oyunu

Eylül ayında en beğenilen oyunlar arasında yer alan kelime oyunu,  20 saniyede becerileriniz ortaya koymanızı isteyen bir kelime oyunudur. 20 say,ne dolmadan ne kadar erkenden cevabı bulursan o kadar çok puan elde ederek rakiplerinizi geride bırakarak en zeki kişiyi belirleye bilirsiniz. Bu kelime oyununda her 5 harfli kelimeyi süre bitmeden bulabilirseniz, 10 puan kazandırarak listenin üst sıralarına taşıyacaktır. Karanlık ortamda gözlerinizi yormayacak bir tema sunan Kelime oyunu uygulaması alışkanlık yapacak türden.

20 Saniye Kelime Oyunu

20 Saniye Kelime Oyunu


Camera+

Diğer birçok kamera uygulamasından farklı olarak Camera+ aracı, basit kullanımı ve gelişmiş filtre özellikleriyle resimlerine daha farklı bir boyut kazandırıyor.  Eğer sosyal medya ile de iç içe biriyseniz ve sık sık resim yüklüyorsanız, Camera+ sizi ötekilerden bir adım önde kılacaktır.

 

Camera+

Camera+


Komodor Tv Rehberi

Bu akıllı tv rehberi sizlere istediğiniz programın, filmin veya dizinin hangi saatte hangi kanalda olduğunu filtreleyen ve kısa yoldan size izleyeceğiniz programın bilgilerini sunan bir uygulama.  Kendinize özel tv rehberi yaparak istetiğiniz program daha tv de başlamadan size hatırlatma yapan bu aplikasyon, 2017 yılının ve hatta gelecek olan yılların en iyi uygulamalarından birisi denilebilir. Bütün kanalların yayın akışını takip edecek  ve sağa sola kaydırdığınız takdirde bir sonraki yada bir önceki programın detayları hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Komodor TV Rehberi

Komodor TV Rehberi


Leo’s Fortune

Sevimli bir bıyığı olan, ancak görüntüsüyle asi bir bakteriyi andıran Leo ile tanışın. Fizik kuralları taşıyan engelleri geçerek sevi atlamanız oldukça sizi yoracaktır. ancak fizik yolundaki tahminlerinizle bu engelleri aşarak nefes kesen bir serüven elde edeceksiniz. Elinizden bırakamayacağınız bu oyun AppleStore de 17.99 TL ile satın ala bilirsiniz. vereceğiniz paraya değer mi derseniz eğer, oyun içi görsel ve kontroller sayesinde bu miktarın az bile olduğunu söyleye biliriz.

Leos Fortune

Leos Fortune


Phoenix II

Bu oyun sizleri eskiye götürecek. Atarilerin vazgeçilmez uzay yolunda düşmanları alt ederek seviyeleri geçmenize olanak sağlayan bir uzay gemisine sahipsiniz. Oyun içerisinde sahip olabileceğiniz 40 adet farklı silahlara sahip gemi seçme imkanı sunulan Phoneix 2, günlük yeni görevler ile güncelleme yaparak  savaş deneyiminizi artıracak. Ancak şunu belirtmemiz gerekiyor ki oyunu oynamak için aktif bir internet bağlantısı olması gerekmektedir.

Diğer makalemiz de "Kendi Resimlerinizden Sohbet Çıkartması Yapın.!" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir