İOS 9.2 Jailbreak Varmı

İOS 9.1 ve 9.2 İçin Son Gelen Jailbreak Haberleri

Jailbreak For İOS 9.2

Jailbreak For İOS 9.2

İOS 9.2‘nin yayınlanması ile birlikte Jailbreak konusunda da yeni gelişmeler yaşanmaya başlandı. Söylentilere göre zaten İOS 9.1 için bir jailbreak açığı yakalanmıştı fakat hack grupları yamayı kullanıma sunmak için 9.2 sürümünü bekledi. Böylece yeni patch ile birlikte hem İOS 9.1 sürümü hemde İOS 9.2 sürümü için aynı anda jailbreak yapmak mümkün olacaktı. Fakat ne Pangu ekibi tarafından, ne de TaiG grubu tarafından resmi olarak bu konuda herhangi bir açıklama,video yada ipucu henüz verilebilmiş değil. Peki çalışan bir bir Jailbreak aracı için ne kadar daha bekleyeceğiz ?

İOS 9.2 JB

İOS 9.2 JB

 

İOS 9.1 ve İOS 9.2 için kesin bir Jailbreak tarihi verebilmek mümkün değil fakat tahminlerimize göre 1 ay içerisinde bir güncelleme yayınlanabilir. Hatta bazı tahmincilerin iddialarına göre Pangu ekibi süpriz yapmak için yılbaşı gecesini bekliyor. Yani yeni yıla güncel bir jailbreak aracı ile girebiliriz.

İOS 9.1 İçin Jailbreak Varmı

İOS 9.1 İçin Jailbreak Varmı

Eğer resmi olarak bir Jailbreak aracını yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyorsanız ve konu ile alakasız web siteleriyle karşılaşıyorsanız, sizlere tavsiyemiz resmi jailbreak sayfasını takip etmenizdir. Bunun için buraya tıklayabilir, veya yeni açılan TeknoKasif Facebook adresinden beğeni yaparak bildirimleri alabilirsiniz.

Diğer makalemiz de "İOS 9.1 Jailbreak Çıkış Tarihi" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.

Incoming search terms:

  • ios 9 2 jailbreak çıktımıBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir