Hergün 1 Ücretli Uygulamayı Ücretsiz İndirin

Avrupa’nın birçok ülkesinde oldukça popüler Günün Uygulaması, nihayet ülkemize de geldi. Bu uygulama ile normalde ücretli olan uygulamalar arasından her gün birini telefonumuza ücretsiz olarak yükleyebiliyoruz. Editör tarafından seçilen bu program “Günün Uygulaması” ekranına düşüyor ve bize gelen bir bildirim vasıtasıyla o  gün hangi programın seçildiğini ve ne işe yaradığın görebiliyoruz.

İos Günün Uygulaması

İos Günün Uygulaması

Ayrıca Günün Uygulaması’nı açtığımız zaman ana ekranda geçmiş günlerde sunulan ücretsiz programları da inceleyebiliyoruz. Yüklediğimiz programların genel ücretini hesaplayan uygulama, bize toplamda kaç liralık ücretli uygulama yüklediğimizi de söylüyor. Böylece ne kadar kâr ettiğimizi de öğrenmiş olmanın yanı sıra, yükleyeceğimiz ücretsiz uygulamanın normalde kaç lira olduğunu da görebiliyoruz. Günün Uygulaması ekibi tarafından derlenen ve program sahiplerinden 24 saatliğine izin alınarak paylaşılan programlar,tamamen yasal ve izinli şekilde paylaşılıyor.

Günün Uygulaması

Günün Uygulaması

Üstelik Günün Uygulaması’nda yalnızca uygulama değil, oyunda yükleyebiliyoruz. Yani hem oyun hem de uygulamaları ücretsiz olarak yükleme şansı buluyoruz.Tüm bunların yanı sıra, 24 saatliğine ücretsiz olarak sunulan programın kaç saati kaldığını da zaman sayacında görmek mümkün. Eğer sizlerde Günün Uygulaması’nın nimetlerinden faydalanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Apple Store’a girerek “Günün Uygulaması” nı aratmak ve yüklemek. Android ve Windows Mobile kullanıcıları için ise maalesef bu yazılımı kullanamıyor.

İphone Günün Uygulaması

İphone Günün Uygulaması

Diğer makalemiz de "Swarm Mobil Uygulaması Nedir? Nasıl Çalışır?" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir