Ücretsiz İnternet Başvurusu

Her Eve Ücretsiz İnternet Geliyor

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Teknolojinin tüm dünyada son sürat ilerlemesiyle birlikte, artık internet bağlantısıda günlük hayatın olmazsa olmazları arasına girdi. Öyle ki günümüzde interneti olmayan telefon telefon değil, bilgisayar bilgisayar değil. İnternetin okullarda, iş yerlerinde ve sosyal alanlarla da etkisini iyice arttırması ve mecburi gereksinimler haline gelmesi ile birlikte Türk Telekom‘da bu duruma kayıtsız kalmıyor ve müjde gibi bir haberle karşımıza çıkıyor.

2 Yıl Ücretsiz İnternet

2 Yıl Ücretsiz İnternet

Türk Telekom‘un kuruluşunun 175. yılı dolayısıyla yapılan kutlamalarda, Türk Telekom Grubu CEO‘su Rami Aslan tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan bu açıklamaya göre, evlerine bugüne kadar hiç internet almamış kullanıcılar artık 2 yıl boyunca bedava internet hizmetinden yararlanabilecekler. Evlerde kullanılabilecek olan bu internet hizmeti, 4Mbps hızında ve 4GB kotalı olacak. Doğrusu bu kotanın biraz daha “adam akıllı” bir seviyede olmasını beklerdik. Çünkü 4GB internet bağlantısı bugün cep telefonlarımızda dahi yetmeyebiliyor. Ancak bu miktar, internetin hiç olmamasından daha iyidir desek yalan olmaz. En azından oturduğumuz yerden gündemi takip edebilir, haberleri okuyabilir ve çocuklarımızın eğitimleri için ödev araştırmaları yapabiliriz.

Bedava İnternete Kimler Başvurabilecek

Bedava İnternete Kimler Başvurabilecek

Türk Telekom‘un ücretsiz internet hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcıların Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeleri ise yeterli olacak. Ayrıca gerektiği durumlarda size en yakın Türk Telekom Şubesi‘ne de gitmeniz gerekebilir. Dolayısıyla hiç internet aboneliği yaptırmadıysanız ve internet kullanmadıysanız bedava 2 yıl  bedava interneti bağlatabilirsiniz. 2 yılın ardından ise isteğinize göre interneti ücretini ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

 

Diğer makalemiz de "2015'in En İyi Antivirüs Programı Hangisi ?" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.




Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir