Galaxy S7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında İpuçları

Akıllı telefon piyasasının oldukça hareketli geçtiği bu sene, öyle görünüyor ki önümüzdeki yılın planlarında da değişikliğe neden olmuş. Çünkü müşterilerin aklını karıştıran çok sayıda marka ve ürün piyasaya merhaba dedi. Android dünyasının en çok satan ürünlerine sahip markası Samsung  ise bu konuya kayıtsız kalmayacak gibi. Zira markanın son amiral gemisi olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in tanıtılmasının üzerinden daha 1 yıl geçmemiş olmasına rağmen, gelen haberler gösteriyor ki 2016’nın Ocak ayında yeni bir lider model ile tanışacağız. Bu yeni üretilecek olan öncü telefonun adı ise serinin devamı niteliğinde ki Galaxy S7 olacak. Ocak ayında tanıtılması beklenen akıllı telefonun satış tarihi ise Şubat olarak lanse ediliyor. Bu haberlerin kaynağı ise, Samsung’a yakınlığıyla bilinen, Kore menşei bir site olan Etoday.

Samsung Galaxy S7 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S7 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S7 hakkında gelen haberlerin kesinliği bilinmemekle beraber, konu hakkında verilen diğer detayları da sıralayalım. ‘Project Lucky‘ kod adı ile geliştirilen yeni amiral gemisi, iki farklı işlemci seçeneği sunacak. Bu iki işlemciden birisi 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 820 iken, diğeri ise 8 çekirdekli Exynos işlemci olacak. Ayrıca bu iki farklı modelin diğer teknik özellikler açısından da bazı farkları bulunuyor.

Galaxy S7 Nasıl Olacak

Galaxy S7 Nasıl Olacak

İki farklı ekran ebatına sahip olması muhtemelen Galaxy S7, 3GB ve 4GB olmak üzere yine iki farklı RAM seçeneği sunacak. Şimdilik gelen bilgiler bunlarla sınırlı. 2016 yılının ilk çeyreğinde Samsung’un bize sürpriz yapacağı kesin ve şirketin bu kez oldukça detaylıca ve derinlemesine çalıştığı kesin. Bakalım ilerleyen tarihlerde bizleri neler bekliyor olacak.

Galaxy S7 Çıkış Tarihi

Galaxy S7 Çıkış Tarihi

Diğer makalemiz de "Alcatel One Touch idol 3 İncelemesi ve Fiyatı" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir