Galaxy Note 5 Hakkındaki En Son Bilinenler

Samsung‘un Galaxy S6 serisi ile yakaladığı başarının ardından en çok merak edilen cihazlardan birisi Galaxy Note 5 oldu. Tasarım konusunda adeta vites yükselten Samsung, metalik tasarımından dolayı Note serisinde merakları üzerine çekti. Zaten geçen aylarda yapılan müşteri memnuniyeti anketlerinde de Galaxy Note 4‘ü açık ara lider görmüştük. Bu da demek oluyor ki, yeni Note 5, yine eşşiz bir akıllı telefon zevki sunabilir.

USB Type C

USB Type C

Yeni Galaxy Note 5 hakkında gelen en son haberlere göre, cihazda yeni nesil USB-C 3.1 soket bulunacak. Yeni telefon kablolu veri bağlantılarını çok daha güçlendirecek ve daha yüksek performanslı bir bağlantı soketine sahip olacak. Bu yeni kullanılabilir teknolojinin sunduğu en büyük avantajlardan bir diğeri ise hızlı şarj olacak. Her ne kadar çok yüksek düzeyde şarj sağlamasa da, gözle görülür şekilde kısa sürede şarj mümkün olacak.

Samsung Galaxy Note 5 News

Samsung Galaxy Note 5 News

Yeni Galaxy Note 5 beklentileri arasında 4K destekli ekran da yer alıyor. Bu haber ne kadar doğrudur bilinmez ancak, böylesi bir ekranın akıllı telefonda görsel şölen sunacağı da şüphesiz. Ayrıca gelen yenilikleri ve son çıkan akıllı telefonları göz önünde bulundurduğumuz zaman, bunun çokta zor birşey olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz. Kısaca yeni amiral gemisinde 4K çözünürlüklü ekran olasılığı yüksek bir ihtimal. Yine Galaxy Note 5‘te kullanılan hafızanın da daha hızlı yazılabilir ve okunabilir olacağı da söylentiler arasında. Buna göre telefon performans konusunda da yine yüzleri güldürecek.

Galaxy Note 5 Nasıl Olacak

Galaxy Note 5 Nasıl Olacak

Diğer makalemiz de "İOS 9 Duyuruldu.! İşte Yenilikler.!" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir