En Sağlam Akıllı Telefon !

En Sağlam Akıllı Telefon

En Sağlam Akıllı Telefon

Günümüz teknolojisi gün geçtikce gelişiyor ve her gün herşeyin daha iyisi çıkıyor. Daha iyi kameralar, daha hızlı işlemciler her gün gelişerek yenileniyor. Fakat konu sağlamlık ve dayanıklılık olduğu zaman her şeyin aynı yönde ve hızda gelişmediğini görüyoruz.Bu günlerde amiral gemisi diye bahsettiğimiz cihazların ve üst seviyeye ulaşmış akıllı telefonların dahi sert ve ya benzer zeminlere düştüğü taktirde kırılabildiğini görüyoruz.

En Dayanıklı ve Sağlam Telefon

En Dayanıklı ve Sağlam Telefon

Turing Phone hangi firma tarafından ortaya çıkartıldı diye sorarsanız, üretici ile aynı isme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yani; Turing Robot Industries. İsmi pek duyulmamış bu marka, birçok tanınan firmanın üretemediği akıllı telefonu üretme özelliğine sahip.Herkesin merak ettiği ise şu; hangi madde sayesinde bu kadar dayanıklı olabiliyor ? Cevabı çelik ve titanyum dayanıklılığını geride bırakabilen tek madde olan; liquidmorphium. Gövde yapısında ek olarak alüminyum, seramik ve plastik içerse de, kendi alanı olan akıllı telefonlar piyasasında hayal bile edilemeyecek dayanıklılığa sahip.

En Dayanıklı Akıllı Telefon

En Dayanıklı Akıllı Telefon

Turing Phone‘da bulunan özellikler ise gerçekten dikkat çekici. Turing Phone kendi sahipleri arasındaki iletişimi koruyabilmek için parmak izi okuyucu ve oldukça özel bir şifreleme sistemi kullanmış. 5.5 inçlik 1080p ekrana sahip olan bu telefon kullanıcılarına net ve keskin bir ekran özelliği sunuyor. Snapdragon 801 işlemci ve 3 GB RAM’e sahip olan Turing Phone kullanıcılarını gerçekten mutlu edebilecek gibi görünüyor.

En İyi Akıllı Telefon

En İyi Akıllı Telefon

Peki bu telefon hangi  fiyata ve nerelerde satılmaya başlanacak? Bunun için beklenen tarih 10 Ağustos. Fiyatı ise elbette kapasitesine göre değişecek. Örneğin 128 GB‘lık modele sahip olmak isteyenlerin 870 doları, 64 GB‘lık kapasiteye sahip olmak isteyenlerin ise 740 doları gözden çıkarmaları gerekecek.

Diğer makalemiz de "İOS 8.3 İçin Beklenen Jailbreak İOS 8.4'te Ortaya Çıktı" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
One thought on “En Sağlam Akıllı Telefon !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir