Avea İnTouch 3 Fark

Avea İnTouch 3 ve İnTouch 3 Large İncelemesi

Avea İnTouch 3 Large Kampanyası

Avea İnTouch 3 Large Kampanyası

Avea, bilhassa faturalı hat sahiplerine yönelik yaptığı kampanyalarla  adından sık sık söz ettiriyor. Ayda yalnızca 1 TL’ye sözünüze taahhüt edilen sözleşme ile bu telefonlara kredi kartınızı kullanmadan sahip oluyorsunuz. Avea sahip olduğu akıllı telefon jenerasyonlarıyla pazarda rekabet gücünü arttırırken, operatör markalı ilk 5inçlik telefonu üreten firma olmayı da başarıyor. İnTouch 3’ü tanıtan Avea, kısa bir sürenin ardından aynı telefonun Large versiyonunu da tanıttı. Özellik olarak oldukça göz dolduran ayrıntılara sahip bu iki cihazı birbirinden ayıran en büyük özellik ise adından anlaşılacağı üzere ekran boyutu.

22 Nisan tarihinden itibaren Avea bayilerindeki yerini alan İnTouch ve İnTouch 3 Large,1.3Ghz hızında çift çekirdekli bir işlemciyle çalışıyor.İnTouch’un 4.5 inç genişliğinde ekranı bulunurken, Large versiyonunda ise 5 inç  büyüklüğünde bir ekran yer alıyor. Cihazın iki modelinde de 5 megapiksellik bir kamera bulunuyorken bunu 4gb dahili depolama alanı ve 1gb ram takip ediyor.  Android 4.2.2 Jelly Bean İşletim sistemi ile gelen İnTouch & Large, Avea tarafından özelleştirilmiş bir arayüze sahip. Telefonun batarya kapasitesi ise 2000 mAh.

Avea İnTouch 3

Avea İnTouch 3

 

Her ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecek Avea 3 İnTouch , tarifeye ek 1TL’den başlayan fiyatlarla Avea müşterilerine sunuluyor. Ayrıca İnTouch 3 sahiplerine üç aylığına internet, Avea Bulut Teknolojisi ile 4gb saklama alanı ve 50 şarkı paketi de hediye ediliyor. Böylece kampanya sonunda toplamda 460 TL ile 600 TL arasındaki fiyatlara telefona sahip olmak mümkün.

Avea İnTouch 3 Large

Avea İnTouch 3 Large

Diğer makalemiz de "OnePlus One İncelemesi ve Fiyatı" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir