askercell-ikili-tarifesi-nasil-yapilir

Askercell İkili Paketi Hakkında Herşey

Turkcell tarafından askerlerimiz için sunulan Askercell tarifesi ile birlikte, paketi de müşterilerin kullanımına sunulmuştu. Yalnızca Askercell tarifesinde kullanılabilinen Askercell İkili paketi, içerisinde 400 dakika, 1000 SMS ve sabit hatlar için hediye 180 dakika özelliklerini barındırıyor.

askercell-ikili-tarifesi-nasil-yapilir

askercell-ikili-tarifesi-nasil-yapilir

Askercell İkili paketi ile birlikte 1000 SMS‘i her yöne kullanabiliyorsunuz. Ayrıca her yöne kullanabileceğiniz 400 Dakika ve sabit hatlar için kullanabileceğiniz 180 dakika da yine Askercell İkili paketi içerisinde sunuluyor. Bu paketi satın alma bedeli ise 20TL olarak belirlenmiş durumda.

Askercell İkili Paketi Nasıl Alınır?

Askercell İkili paketinden yararlanmak için hattınıza 20 TL yükledikten sonra (20TL’den ziyade her ay kesilen 2 TL civarında ki iletişim vergisi kesintisini unutmayın, buna göre hattınıza TL yükleyin) ASKER IKILI yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca dilerseniz en yakındaki bir Turkcell İletişim Merkezi‘ne giderek de bu paketi alabilirsiniz.

Askercell İkili Paketi Her Ay Kaçkere Alınabilir?

Askercell İkili paketini bir ayda 10 defa alabiliyorsunuz. Yani paket kullanım hakları bittikten sonra 30 gün içinde, siz aboneliğinizi iptal etmedikçe hattınızda yeterli TL olması durumunda otomatik olarak yenilenir veya siz 30günden kısa bir süre içerisinde haklarınızı bitirip yeniden SMS ve arama hakkı satın alabilrisniz.

askercell-ikili-hakkinda-bilmeniz-gereken-hersey

askercell-ikili-hakkinda-bilmeniz-gereken-hersey

Askercell İkili İle Önceki Aydan Kalan Haklar Bir Sonraki Aya Devredilir mi?

Askercell ile önceki aydan kalan SMS ve arama hakları bir sonraki aya devretmez. Her 30 günde bir kullanım hakları tamamıyla sıfırlanır. Bundan ötürü, tüm haklarınızı 30 gün içerisinde tamamıyla kullanmanız daha mantıklı olacaktır.

Askercell İkili Tarifesi Faturalı Hatlarda Yapılabilir mi ?

Askercell hizmeti yalnızca faturasız hatlar içindir.

Askercell Aboneleri Cihazlarında İnternete Girebilir mi?

Askercell abonelerinin data özelliği kapatıldığından internete giremezler.

askercell-tarifesi-sikca-sorulan-sorular

askercell-tarifesi-sikca-sorulan-sorular

Askercell İkili İle Kaç Adet Numara Tanımlanabilir?

Askercell İkili aboneleri 5 adeti yurt içi mobil ve 2 adeti sabit yurt dışı yada yurt içi olmak üzere toplamda 7 numara ile görüşebilirler.

Askercell Aboneler Hangi Saatlerde Görüşme Yapabilirler?

Askercell tarifesine sahip abonelerin görüşmeleri hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında görüşmeye kapalıdır. Bu nedenle gece 18:00’dan sonra sabah 08:00’a kadar görüşme yapabilmek mümkündür.

Askercell Tarifesinin Aktif Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Cihazınızı arama ekranından *199# ‘yi tuşladıktan sonra hattınızın Askercell tarifesinin aktif olup olmadığını  öğrenilebilirsiniz.

Diğer makalemiz de "Akıllı Telefonlar Kaç Taksitle Alınabilecek?" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.

Incoming search terms:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir