2015’te Çıkacak Yeni Oyunlar

Oyun tutkunlarını yakından ilgilendiren bu makalemizde, 2015 yılında beklenen ve büyük merak uyandıran oyunları siz okuyucularımız için derledik. İşte bu yılın en çok beklenen oyunları;

Dying Light

Son zamanlarda popülaritesini oldukça arttıran korku gerilim oyunlarının bu yıl ki gözdesi: Dying Light. Şubat ayında çıkan oyun PC/PS3/PS4/Xbox One ve Xbox 360 platformlarını destekliyor.

Dying Light

Dying Light

Rise of Tomb Raider

Rise of Tomb Raider

Rise of Tomb Raider

Efsanevi oyun Tomb Raider serisinin son halkası olan Rise of Tomb Raider, yeni maceralarla 2015’e merhaba diyor. Oyunu  PC/PS3/PS4/Xbox One ve Xbox 360 platformlarında oynayabileceğiz.

Evolve

Evolve 2015

Evolve 2015

10 Şubat’ta oyun severlerle buluşan Evolve, birbirinden farklı beş farklı oyun moduyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Project Cars

Project Cars

Project Cars

Son zamanlarda hem sinemada hem de oyun konsollarımızın başında bizlere oldukça heyecanlı anlar yaşatan yarış maceraları, Project CARS ile devam ediyor. Satışı tam üç kez ertelenmesine rağmen sonunda  karşımıza çıkan oyun, grafikleriyle oldukça başarılı bir  yarış simülasyonu olma özelliğine sahip.

Dead Island 2

Dead Island 2

Dead Island 2

Bir zombi virüsünü konu edinen oyunda, kendinizi hayatta kalma mücadelesinin içerisinde buluyorsunuz. Oyun PC/PS4 ve Xbox One oyun konsollarında oynanabiliyor.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3 Wild Hund Wide

The Witcher 3 Wild Hund Wide

The Witcher macerası tüm hızıyla sürüyor. Önceki versiyonlarıyla oldukça beğeni toplayan oyun, Wild Hunt ismini alan 3.seriyle yeniden kullanıcıların karşısına çıkıyor. The Witcher 3: Wild Hunt PC/PS4 ve Xbox One oyun konsollarını destekliyor.

Batman Arkham Knight

Batman Arkham Knight Still

Batman Arkham Knight Still

Efsanesi çok uzun yıllar öncesine dayanan Batman, Arkham Knight ismiyle 2015 yılında da macera arayanları yalnız bırakmıyor. Üstelik Batman artık daha güçlü ve hızlı. Çünkü Arkham Knight’da artık  bir Batmobile’de var. Bu yeni heyecanı PC/PS4 ve Xone’da yaşayabileceğiz.

Mortal Kombat X

Mortal Combat X

Mortal Combat X

Dövüş oyunu dendiği zaman akla ilk gelen isim hiç şüphesiz Mortal Kombat’tır. Öyleki çocukluğumuzdaki atari oyunlarından tutunda, evlenip çocuk sahibi olduğumuz yıllara kadar Mortal Kombat hafızamızda yer edinmeyi hep başardı. Böylesine bir efsanenin son bulmasına elbette hiçbirimiz razı olamazdık. Neyse ki şimdi Mortal Kombat X ile bu yılda rakiplerimize korku salacağız.

Halo 5: Guardians

Halo 5 Guardians

Halo 5 Guardians

Halo efsanesi tüm hızıyla sürüyor. Online oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyunlardan birisi olan Halo, büyük savaşlara sahne olmakla beraber, tek handikapı yalnızca Xbox One’a özel olarak yayınlanacağı.

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Final Fantasy, ismi oynayan oynamayan herkesin kulağına mutlaka gelmiş bir oyun. Buradan yola çıkacak olursak, Final Fantasy XV sürümünün de beğenileneğini düşünüyoruz. Oyunun çıkış tarihi ise 2015’in son ayları olarak gösteriliyor.

Tom Clancy’s Rainbox Six Siege

Tom Clancy’s Rainbox Six Siege

Tom Clancy’s Rainbox Six Siege

Savaş oyunları içerisinde en çok tercih edilen konulardan birisi olan rehine kurtarma operasyonları, bu yılda tüm hızıyla devam ediyor. Tom Clancy’s Rainbox Six Siege, 2015 yılının yeni operasyon oyunu olacak. Bunun için tek ihtiyaç ise PC/PS4 veya bir Xbox One.

No Man’s Sky

No Mans Sky

No Mans Sky

No Man’s Sky, oyun dünyasına bambaşka bir bakış açısı kazandıracak cinsten. Çok ihtimalli bir paradigmaya dayanan oyunda, sıkılmamak garanti. Birbirinden farklı gezegenlerde yüzlerce macera şimdi sizleri bekliyor. İster denizin altında ister uzayın derinliklerinde olsun, çok eğleneceğinize şüphe yok.

Bloodborne

Bloodborne

Bloodborne

Bloodborne, sizi birbirinden farklı ve vahşi yaratıklara karşı amansız bir savaşın içerisine sürüklüyor. Arayüzüne baktığımız zaman Painkiller’ı aklımıza getiren görüntüler heyecanlanmamız için yetiyor da artıyor bile. O halde silahları kuşanma zamanı.

Assasin’s Creed Victory

Assassins Creed Victory

Assassins Creed Victory

Assasin’s Creed, haşhaşin tarikatına farklı bir anlam yüklemeyi, sağladığı büyük hayran kitlesi ile başardı. Oyunun yeni versiyonu olan Victory ise, Londra sokaklarında kahramanımızı bir dizi olaylara sürüklüyor. 2015’in son çeyreğinde çıkacak olan Assasin’s Creed Victory, bakalım önceki başarılarını gölgede bırakabilecek mi.

Street Figther V

Street Fighter 5

Street Fighter 5

Mortal Kombat’ın en büyük rakibi Street Fihter, V sürümüyle geri dönüyor. 2015’in sonlarına doğru piyasaya çıkacak oyun şimdiden merak uyandırıyor.

Star Wars: Battlefront

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront

2015’in ortalarında oyun meraklılarının karşısına çıkacak olan Star Wars: Battlefront, tanıtım videolarıyla ilgileri üzerine çekımeyi başardı. Bakalım oyun aynı başarıyı piyasaya çıktığında da yakalayabilecek mi.

Diğer makalemiz de "Angry Birds Transformers Geliyor" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
One thought on “2015’te Çıkacak Yeni Oyunlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir