2015 Yılı Apple iPhone Yılı Olacak

iPhone 7 Tasarımı

iPhone 7 Tasarımı

iPhone 7

iPhone 7

iPhone 6S Çıkış Tarihi

iPhone 6S Çıkış Tarihi

Apple, iPhone 6 ve 6 Plus’ın tanıtımın ardından yeni bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkmış oldu. Yeni tanıtılan ürünlerin ardından kimi uzmanlar Apple’ın 2015 yılında iPhone 7 versiyonu ile geleceğini, kimi uzmanlar ise Apple’ın, iPhone serisini sona erdirecek ve Alpha sürümüne geçeceğini düşünüyordu. Bu günlerde ise şirkete yakın kaynaklardan gelen haberlere göre, 2015 yılında Apple tarafından iPhone 7 ve iPhone 6S olmak üzere iki farklı yeni cihaz üretilecek.

iPhone 7 Nasıl Olacak

iPhone 7 Nasıl Olacak

Peki yeni üretilecek olan iPhone’lar neye benzeyecek ? Gelen bilgilere göre yeni iPhone 7, tasarım konusunda 6 ile benzer olacak ve 5inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Teknik özellikler konusunda ise yine devrim niteliğinde yenilikler söz konusu. Tayvanlı yetkililer tarafından, önde gelen teknoloji sitelerinden birine yapılan açıklamada (Techno Buffalo),tablet cihazlarda 4GB, cep telefonlarında ise 2GB kapasite de olmak üzere çift ram kullanılacak.  iPhone 6S modeli ise tasarım konusunda şimdikiyle benzer bir yapıya sahip olacak fakat ekran büyüklüğü olarak 4inç boyutuna sahip olacak. Yani iPhone 6 tasarımıyla birebir aynı fakat daha ufak boyutlarda bir cihaz göreceğiz. Bu da demek oluyor ki, yine Eylül ayında, yani 2015’in ikinci yarısında yeni cihazlarla tanışacağız ve şuan ki modellerde ucuzlama görülecek. Bu haberlerin ne kadar doğru olduğunu elbette zaman gösterecek.

iPhone 6S Ne Zaman Çıkacak

iPhone 6S Ne Zaman Çıkacak

Diğer makalemiz de "Microsoft Lumia 535 Özellikleri ve Fiyatı" başlığını ele aldık. Okumak için lütfen başlığın üzerine tıklayın.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir