Twitter Para İle Üyelik Alımı

Twitter yeni bir karar alıyor,bu kararda kullanıcılarına daha fazla özellik sunmayı planlıyor tabi bu özelliğe erişe bilmek için ücretli bir üyelik sistemi düşünüyır.

Günden güne kullanıcı sayısı ve getirisi gittikçe artan küçük blog sitesi, ücretli üyelikler sunmak için araştırmalar yapıyor. Araştırmalar sonucunda eğer olumlu sonuç alınırsa, Twitter ücretli döneme geçecek. Ücretli üyeliklere Tweetdeck benzeri tabi bunun baya geliştirilmiş halindeki sitelerinde para ile üyelik alınacak.

Bu zamanlarda teknoloji gittikçe arttığı için her gün farklı bir şey çıkıyor. Şuan zaten sosyal medya olarak İnstagram ve Snapchat uygulamaları 1. Sırada. Twitter bu yeni ücretli sitesini denemesi için kendi şirketteki insanlar ile anlaşmalar imzaladılar Çünkü hemen anlık site ile ilgili geri dönüşler yapılacağı için tanıdık birileri olmalı.

twitter logo

En büyük sosyal medya devlerinden Twitter üyelerine paralı üyelik hakkında bir mail attı. Nu meailde şunlar yazıyordu’’ücretli versiyonda okuma, yazma, bildirimler ve alarmlar, trendler ve aktivite analizleri, geliştirilmiş analiz, yazma ve yayınlama tuşlarının hepsi bir kontrol panelinde toplanacağını ve birden fazla ilgi alanı takip etmenin ve daha fazla içerik görmeyi mümkün kılacak şekilde tasarlanacağız’’ diye söyledi. Bu dişünceyi gerçekten yapılması durumunda Twitter, SocialFlow ve Hootsuite gibi siteler uzun zamandır iş yaptığı Twitteri geliştirmeye destek sağlayan herkese.

twitter_ucretli_mi_oluyor_1490357654_9533

twitter_ucretli_mi_oluyor_1490357654_9533

Twitter firmasının niçin bu şekilde geç kaldığı şuan kesin değil. 2009 tarihinde Twitter kurucularından Biz Stone, daha önce bu işlerin özelleştirebilmek için Twitter sitesine yeni yöneticiler katıldığını fakat 2011 yılında Biz Stane vefat etti. Bu sebepten ötürü Twitterin geliştirmeleri sonlanmıştı.

 

Bir diğer başlıkta Google Allo Nedir? Nasıl Kullanılır? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir