SteelSeries Rival Oyuncu Faresi

En İyi Oyuncu Faresi

En İyi Oyuncu Faresi

Kullanıcıların hem oyun oynarken kullanabileceği, hem de diğer işlerde yetenekli bir mause arayışları, SteelSeries Rival ile son buluyor. Çünkü SteelSeries Rival, yüksek hassasiyeti ve ergonomik yapısı sayesinde hem kullanımı kolaylaştırıyor, hemde işlevselliği sayesinde oldukça pratik çözümler sunuyor. Ayarlanabilir ışıklı renk seçenekleri sayesinde gözünüze de hitap eden fare, yan kısımlarındaki kauçuk yapısı sayesinde ellerinizin terlemesini engelliyor. Fakat mause’un üst kısmında bir fan olsaydı, elbette bu işlev daha cezp edici bir hale gelebilirdi çünkü üst kısımdaki plastik yapı avuç içlerini biraz ıslatmıyor değil.

 

En İyi Oyun Mausu

En İyi Oyun Mausu

Yeni SteelSeries Rival 50 DPI ile 6500 DPI arasında bir hassasiyet kalitesi sunuyor. Üstelik SteelSeries Engine Client 3 uygulaması sayesinde mausun dilediğiniz özelliklerini de özelleştirebiliyorsunuz ve ayarlarında oynamalar yapabiliyorsunuz. SteelSeries Rival her ne kadar oldukça sade ve basit dursa da, aslında bu yönü sadelik ve işlevselliğe dayanıyor. Ayrıca bu mausu diğerlerinden farklı kılan ise, sizi pil derdinden kurtaran, fakat biraz demode olan kablosu.

Best Gaming Mause

Best Gaming Mause

Yüksek tepkime süresi ise beklendiği gibi SteelSeries Rival’ın diğer özellikleri arasında. Fare ile yaptığınız hareketleri yüksek bir hassasiyet ve aktarım hızı ile bilgisayarınıza aktaran mause, aynı zamanda bu ayar ile de oynamalar yapabilmenize olanak sağlıyor. Bu sayede oyun oynarken veya diğer işlerinizi hallederken farklı aralıklarda çalışmanız da mümkün oluyor. 1 milisaniye kadar hassasiyete ayarlanan mause, stabil kullanımlar için ve daha verimli işlemci performanslarına göre 500Hz’e kadar düşürülebiliyor. Bu yeni performans canavarının aynı zamanda mause ivmesi ve otomatik düzleme gibi özellikleri de bulunuyor. Ürün fiyat olarak ise 200 TL’den raflardaki yerini aldı bile.

SteelSeries Engine Client 3

SteelSeries Engine Client 3

Bir diğer başlıkta Call Of Duty Advanced Warfare konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir