Sevgililer İçin Nerdesin Aşkım Uygulaması Çıktı

Başlığı okurken eminiz ki sizi de bir tebessüm almıştır. Çünkü bir sevgiliniz varsa muhtemelen böyle bir uygulamaya ne tepki vereceğini kafanızda canlandırdınız bile. Ancak bu uygulamanın bilhassa kızları sevindireceği ise aşikar. Peki böylesi bir uygulama tam olarak nasıl çalışıyor ve ne gibi yeteneklere sahip? Konumunu Asla Değiştiremezsin. Neredeysen Oradasındır.! sloganı ile oldukça dikkat çeken Nerdesin Aşkım uygulamasının diğer detayları.

Nerdesin Aşkım Uygulaması

Nerdesin Aşkım Uygulaması

Nerdesin Aşkım uygulamasının temeli konum servislerine dayanıyor elbette. Kendi telefonunuza ve sevgilinizin telefonuna uygulamayı kurduktan sonra yapacağınız tek şey, sevgilinize konum servislerine erişim daveti göndermek ve kabul görmesini beklemek. Ayrıca şunu da belirtelim ki, konumunu öğrenmek istediğiniz kişinin sevgiliniz olması şart değil elbet. Zira küçük kardeşinizin veya bunun gibi konumunu öğrenmeniz gereken birinin de yerini bu uygulama ile öğrenebilirsiniz.

Nerdesin Aşkım Nasıl Kullanılır

Nerdesin Aşkım Nasıl Kullanılır

Uygulamayı kullanacak çiftlere de bir tavsiyede bulunmamızda fayda var. Bu tür uygulamalar çoğu zaman eğlenceli olsa da,sevgiliniz ile aranızda bir güvensizlik sendromu yaratmamasına dikkat etmelisiniz. Zira Facebook‘un çıkmasından sonra çiftler arasında meydana gelen ayrılıkları ve problemleri hatırlayınca tedirgin olmamak mümkün değil. Bu nacizane uyarımızı yaptıktan sonra şimdi gelelim uygulamanın kullanımına.

Nerdesin Aşkım iPhone

Nerdesin Aşkım iPhone

İşin en güzel taraflarından birisi uygulamanın hem android hemde İOS işletim sistemlerinde ücretsiz olarak kullanılabilmesi. Uygulama Windows Phone işletim sistemi için ise henüz hazır değil. Ücretsiz derken ilk 1 aydan söz ediyoruz. Sonraki ücretlendirme tarifesini de uygulama içerisinden öğrenebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar uygulamayı buradan, android kullanıcıları ise uygulamayı burayı tıklayarak indirebilir.Uygulamayı çalıştırdıktan sonra sırasıyla; Facebook İle Bağlan> (+) Düğmesine Basarak Arkadaşını Davet Et>Konum Simgesini Tıkla yoluyla konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nerdesin Aşkım Android

Nerdesin Aşkım Android

Bir diğer başlıkta Android Cihazlardan Uygulama Nasıl Kaldırılır? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir