Samsung Gear S4’ün Bazı Özellikleri Belli Oldu

Samsung Gear S4 Nasıl Olacak

Samsung Gear S4 Adeta Devrim Yaratacak.!

Samsung’un beğeni toplayan akıllı saati Gear S4, bazı teknik özellikleriyle birlikte ortaya çıktı. Daha önceki modellerinde oldukça şık ve kullanışlı olduğu yorumları yapılan saatin, 2018 modeli de oldukça beğeni toplayacak gibi. Akıllı telefonlara uyum sağlayan ve bazı donanımlarıyla ön plana çıkacak olan Gear S4, çok yakın bir tarihte satışa sunulacak. Peki yeni smart watch ne gibi yeniliklere sahip? Şimdi detaylara geçelim.

Samsung Gear S4

Öncelikle şunu belirtelim ki, Yeni Samsung Gear S4, kendisinden önceki akıllı saatlerin tamamından farklı yönlere sahip bir akıllı saat olacak. Çünkü bu yeni cihazda, bilhassa batarya konusunda oldukça önemli geliştirmeler yer alıyor. Buna göre, cihazın geliştiricileri, saatin bataryasını onun gövdesinde değil, kordonunda saklamayı planlıyorlar. Böylece hem en az iki gün dayanabilen daha güçlü bir pil kapasitesi, hem de gövde de kazanılan yere konulacak yeni teknolojilere yer verilebiliyor. Gelen bilgilere göre yerden sağlanan bu tasarruf ile ışık sensörleri,kamera sensörleri ve parmak izi okuyucusu bulundurulacak.

Tabi bu söylentilerin gerçek olması için, Samsung’un bükülebilir piller üzerinde ciddi çalışmalar yapmış olması gerekirken, kordon kısmında da önemli arge çalışmaları yapmış olması gerekiyor. Tabi geçen yılarda alınan akıllı saat kayışları patentinin Samsung’da olduğu düşünülürse, muhtemelen gelen sızıntılar gerçeği yansıtıyor. Ayrıca kordon konusunda gelen bu yeniliğin ilerleyen yıllarda başka teknolojilere de yer açabileceğini belirtelim. Bununla birlikte, yeni Samsung Gear S4 modelinde, kordonlar için deri,kauçuk,fiber ve polimer malzeme kullanılmaya devam edecek. Son olarak saatin fiyatı,çıkış tarihi ve tam teknik özellikleri ile ilgili diğer detaylarının henüz belli olmadığını belirtelim. Gelişmeler olduğunda siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir diğer başlıkta Google Allo Nedir? Nasıl Kullanılır? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir