Samsung Galaxy C10 Plus’ın Bazı Özellikleri Belli Oldu !

Samsung, uzun süreden beri orta sınıf akıllı telefonlarına yeni bir trend kazandırmaya çalışıyor. Cazip fiyat, göz alıcı tasarımlar ve etkili teknik özellikleri müşterisine sunmaya çalışan şirketin, son zamanlarda üzerinde çalıştığı yeni cihaz ise Galaxy C10 Plus oldu. Bu göz alıcı tasarımı bilhassa çerçevesiz ekran ile başaran Samsung, C10 Plus modelinde yeniden ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde AnTuTu testlerinde bazı özellikleri gün yüzüne çıkan telefonun diğer detaylarına birlikte göz gezdirelim.

Samsung Galaxy C10 Plus İnceleme

SM-C9100 model numarası ile karşımıza çıkan yeni telefon, 6” büyüklüğünde 1080P Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ve geniş bir ekrana sahip. Samsung’un kendi üretimi olan bu ekranla birlikte Snapdragon 660 işlemcisi kullanılacak olan telefon, 64GB depolama alanı ve 6GB RAM kapasitesi ile gelecek. AnTuTu testlerinde sızan bu detaylarla birlikte, Android’in önceki sürümü olan Nougat işletim sistemi yüklü şekilde satılacağı da belirtilirken, ilerleyen zamanlarda Oreo 8.0 güncellemesi alması kuvvetle muhtemel.

Samsung Galaxy C10 Plus Teknik Özellikler

Samsung Galaxy C10 Plus Nasıl Olacak

Yeni Samsung Galaxy C10 Plus’ı diğerlerinden ayıran özelliklerin en başında ise, dual kamerası yer alıyor. Bilhassa Xiaomi’nin kendi cihazlarında uzun süreden beri bir standart haline getirdiği bu özellik, 2018 ile birlikte hemen hemen olmazsa olmaz haline gelmeye başlıyor. C10 Plus’ın arka kısmında yer verdiği dual kameranın hangi özelliklere sahip olacağı ise henüz netleşmiş değil ancak, bizim tahminlerimiz 12MP + 2MP olacağı yönünde.

Samsung Galaxy C10 Plus Özellikleri

Samsung Galaxy C10 Plus Specs

Bir diğer başlıkta Gizli Android Kodları ve İşlevleri Neler? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir