Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Red Dead Redemption 2 Gereksinimleri

2013 yılından bu yana yeni bir oyun tanıtımında bulunmayan, daha çok GTA serisi üzerinde çalışmalar yapan Rockstar Games, nihayet mağaradan çıktı ve yeni bir çalışma ile oyuncuların karşısına çıktı. Üstelik yeni gelen bu oyunu gördüğümüz zaman, ciddi anlamda özen gösterildiğini ve oyun dünyasına damga vuracağını rahatlıkla görebiliyoruz. Uzun süren ertelemeler ve aksaklıklardan sonra, Red Dead Redempteion 2 adlı oyun ile yeniden bozacak olan Rockstar Games,oyunun çıkış tarihi ile ilgili açıklama da yaptı.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Firmanın resmi Twitter hesabından atılan tweet’te, oyunun temasını taşıyan ve 28 Eylül 2017 tarihinin yazılı olduğu bir görsel paylaşıldı.Ancak bu tarihte dağıtımın mı başlayacağı, yada ilk fragmanın mı geleceği bilinmiyor. Bunun için beklemekten başka çare yok. Oyun hakkında biraz konuşmak gerekirse, uzak kasabalarda geçen bir kovboy temasının ele alındığını söyleyebiliriz. Görsellerden anlaşıldığı kadarıyla 7 adet kovboy, vahşi bir coğrafyada hikayeden hikayeye sürükleniyor.

Red Dead Redemption 2 İnceleme

Yine oyun içerisinde; filmlerde meşhur olan tren soygunları, şerif ve ganster savaşları, değerli eşyalar taşıyan atlı arabalar ve adaleti sağlamakla görevli kişiler bulunuyor. Tahminlerimize göre oyun bir film tadında geçecek ve belirli görevler yerine getirilmek üzere kahramanlar kullanıcılar tarafından yönetilecekler. Büyük bir ihtimalle bizler iyi tarafta değil, arsız tarafta olacağız. Çünkü böylesi daha eğlenceli olacak gibi.

Red Dead Redemption 2 Full

Red Dead Redempteion 2 oyunu, ilk etapta Xbox One ve Play Station 4 için dağıtılacak ancak ilerleyen zamanlarda PC platformuna da gelmesi bekleniyor. Oldukça ileri düzey grafik kalitesine sahip olan bu oyunun sistem gereksinimlerine gelince, bilgisayarınızın yeterliliğini öğrenmek için aşağıdaki gereksinim listesini inceleyebilirsiniz. 

Red Dead Redempteion 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • Intel için Core i3 yada AMD için E2 CPU işlemci.
  • Nvidia GeForce 1GB, AMD Ati Radeon HD 5450 Ekran Kartları
  • 6GB RAM
  • Windows 7/8/10 (64bit)
  • 40 GB Boş Disk Alanı

İdeal Sistem Gereksinimleri:

  • İntel Core i5 yada AMD FX 8320 İşlemci
  • Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD ATI FirePro 2GB Ekran Kartı.
  • 8GB RAM
  • Windows 8/8.1/10 64 Bit.
  • 40 GB Boş Disk Alanı

Red Dead Redemption 2 Oyunu

Bir diğer başlıkta Call Of Duty Advanced Warfare konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir