Pro Evolution Soccer 2016 Yüzünü Gösterdi

Bilgisayar oyunları dendiği zaman, herkesin adını bildiği ve tutkunlarının milyonları aştığı belli başlı oyunlar var. Bunlardan birisi de Konami’nin yapımcılığını üstlendiği Pro Evolution Soccer. Gerek PC, Gerek Playstation ve gerekse diğer konsollarda oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyun, bize adeta stadyumun heyecanlı havasını evlerimizde yaşama olanağı sunuyor. Oyun dünyasına adıma attığından bu yana tam 20 yılı geride bırakan Pro Evolution Soccer kısaca PES, 2016 sürümüyle de nihayet futbol severlere yüzünü gösterdi. Her sürümünde dünyanın önde gelen futbolcularını kapak yüzü olarak kullanan Konami, 2016 sürümünde ise Neymar’ı kendisine kaptan olarak seçmiş.

Pes 2016 Caps

Pes 2016 Caps

Pro Evolution Soccer 2016

PES 2016, önceki versiyonlarına göre biraz daha hareketli bir atmosfer içeriyor. Bunu hem gameplay anlamında hemde menü arayüzü anlamında rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun içerisindeki değişken hava atmosferi ve detaylı tasarım bunu bariz şekilde gösteriyor. Ancak PES serisinde kullanıcıların aradığını bulamadığı versiyonlarda yok değil. Buna örnek olarak, yıllar geçmesine rağmen halen daha PES 2013 versiyonunun oynanmaya devam etmesini verebiliriz. Keza aynı durum FİFA serisinde de geçerli. Tıpkı Fifa 2007’nin halen daha oynanması gibi.

PES 2016 Full İndir

PES 2016 Full İndir

Gelelim şimdi PES 2016’da ki yeniliklere. Tüm kullanıcıların ortak beklentisi, elbette daha gerçekçi bir oyun deneyimi ve daha gerçekçi oyun görselleri. Zira Konami’nin de bu konuda çalıştığını söyleyebiliriz. Zaten oyunun 12 Haziran’da yayınlanan tanıtım videosunda da gerçeklik oranının bir hayli göz doldurucu olduğunu görebiliyoruz. PES 2016, tıpkı önceki versiyonlarda olduğu gibi, bu versiyonda da PC,PS4,PS3,Xbox One ve Xbox 360 oyun konsollarında oynanabilecek.

Pro Evolution Soccer 2016 İndir

Pro Evolution Soccer 2016 İndir

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi PES 2016, oyun içerisindeki gerçekliği arttırmak amacıyla değişken hava koşullarına sahip. Yani oyunun başında yağmurlu olarak başlayan bir futbol müsabakası, ilerleyen dakikalarda güneşli bir havaya sahip olabiliyor. Oyun içi gerçekliğin en önemli yapı taşlarından birisi olan yapay zeka ise bu versiyonda da yenilenmiş durumda. Böylece takımların sahip olduğu güçler ve gerçek hayatta kullandığı oyun stratejileri oyuna da en iyi şekilde yansıtılmış olacak. PES 2016’da MyClub modu ile üç farklı oyun paketi bulunacak. Bunların isimleri ise; Day One Edition, Anniversary Edition ve Digital Pre-Order. Bu paketlerin tümünde 2014 Yılın Takımı kadrosundan bir oyuncuyu ve Neymar’ı kiralık olarak kadrdonuza ekleyebilme özelliği sunulacak.  PES 2016’nın çıkış tarihi ise 17 Eylül.

Adminin Yorumu: Eğer oyun gerçekten videoda görüldüğü gibiyse, hiç iyi olmamış. Tam bir hayal kırıklığı

Bir diğer başlıkta Call Of Duty Advanced Warfare konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Alternatif Başlıklar:

  • pes 2016 oyuncu güçleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir