PC Üzerinden Ücretsiz PUBG Oynamak Artık Mümkün !

Sanal alemde son yılların en çok oynanan oyunları arasında gelen ve oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan PUBG, 69 TL fiyat etiketine sahip olması nedeniyle, ülkemizde merak uyandırsa da gerekli ilgiyi göremiyor. Platformlarına PUBG Mobile versiyonunu da ekleyen ve mobil cihazlar üzerinden de oynanabilen oyunun, Full HD ve HD versiyonları da yakın bir tarihte oyun severlerin hizmetine sunulacak. Peki PUBG oyununu ücretsiz olarak oynamak mümkün değil mi? Cevabımız sizleri sevindirecek cinsten! Çünkü PUBG oynamanın ücretsiz yolları da var !

Bedava PUBG Oynama

Android Emulator PUBG

Android Emulator İle Ücretsiz PUBG Oynamak

Adım1: Bilgisayar üzerinden hem oyunun donmaması, hem de ücretsiz şekilde zahmetsiz oynanabilmesi için en basit alternatif yol bir android emulator’den geçiyor. Söz konusu android emulator olunca da, hiç şüphesiz Nox Player başı çekiyor. Bu nedenle PUBG oynamak için öncelikle buradaki resmi web sitesi üzerinden Nox Player’ı indiriyoruz.

Adım2: Nox Player kurulımını tamamladıktan sonra, PUBG oyunun .APK uzantılı dosyasını burayı tıklayarak bilgisayarımıza indiriyoruz. (Bunun için dosyayı emulatöre sürükle bırak yöntemiyle yükleyebilirsiniz.)

Adım3: Nox Player üzerinden PUBG yükledikten sonra, oyun ilk etapta kendini güncelleyecek. Bu güncelleme biraz zaman alabilir. Yükleme ve güncelleme işlemi bittikten sonra artık oyuna giriş yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Ücretsiz Oynama

Nox Player İndirme

Önemli Notlar: Oyuna girdikten sonra gerekli kontrolleri WASD ile yapabiliyorsunuz. Ancak klavye ile oyuncuyu yönetirken, mause aksiyonlarının aktif olması için aynı anda “V” tuşuna da basmanız lazım. Oyunun diğer klavye kısa yolları ve ayarları için oyun menüsünden “Keyboard Control” sekmesine gidebilirsiniz.

Kaynak: Webtekno
Nox Player PUBG Nasıl Oynanır

Android Emulator ile PUBG Oynama

Bir diğer başlıkta Call Of Duty Advanced Warfare konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir