Nokia OZO Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Bu yazıyı şurada paylaş:

FacebookTwitterGoogleTumblrLinkedInRedditDelicious


Telefon piyasasında kan kaybını hat safhada yaşayan,tüm hamlelere rağmen bir türlü isteneni veremeyen Nokia, bunun yerine alternatif ürünlere yönelmeye başladı. OZO adında 360 derecelik videolar çekebilme özelliğine sahip yeni ürün, tasarımı ile bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duruyor.

Nokia Ozo İncelemesi

Nokia Ozo İncelemesi

Bir VR kamera olma özelliğine sahip OZO, VR gözlüklere de uyumlu olarak çalışıyor.Profesyone video kayıtları çekilebilmesine olanak sağlayan bu ürünün üzerinde sekiz adet gelişmiş kamera bulunuyor. 500 GB kapasitesine sahip bir SSD hard diski bulunan cihaz, yaklaşık 45 dakika boyunca video kaydedebiliyor. Bu video kayıtlarının özelliği ise 2K çözünürlüğünde. Ancak Nokia’nın bu yeni ürünü öyle herkesin alabileceği türden bir ürüne benzemiyor. Çünkü Nokia OZO‘nun fiyatı tam 60.000 dolar. Evet yanlış okumadınız. Yani Nokia OZO‘ya ihtiyacınız yoksa bu fiyata oldukça geniş bir apartman dairesine sahip olabilirsiniz.

Nokia Ozo Fiyatı ve Özellikleri

Nokia Ozo Fiyatı ve Özellikleri

5.000 Dolar‘lık ön ödeme ile satılan Nokia OZO, 2016‘nın ilk çeyreğinde piyasadaki yerini alacak. Bakalım ilerleyen zamanlarda OZO nasıl bir satış grafiği sergileyecek. Bekleyip göreceğiz.

Bir diğer yazımız olan En Pahalı Akıllı Saatlerden Birisi: Carrera Connected başlıklı yazımızda Carrera Connected Özellikleri ve Fiyatı, Carrera Connected Specs ve TAG Heuer Saat ile ilgili araştırmalar ve incelemeler bulabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • ozo nedir
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir