Nihayet Tekken 7’den Haberler Var.!

Çocukluğumuzu yiyip bitiren, atari salonlarında dersi asıp akşamları babalarımızdan dayak yememize vesile olan efsane dövüş oyunu Tekken, nihayet serinin son durağı Tekken 7 ile yeniden ortaya çıkıyor. Yeni Tekken’de Kazuya Mishima ve Heihachi Mishima adında iki ana karakter bulunurken, oyun metal bir kılıfın içerisinde satılacak. Ayrıca Tekken 7’nin koleksiyoncular için özel koleksiyon sürümü de satılacak. Yapımcılığını Namco’nun üstlendiği Tekken 7, ilk olarak  Haziran 2017 tarihinde Kuzey Amerika’da satışa sunulacak.

Tekken 7 Çıkış Tarihi

Tekken 7 Çıkış Tarihi

Yeni Tekken 7, PC,Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları için satışa sunulurken, oyuna ön sipariş verenler içinde bazı ufak hediyeler düşünülmüş. Buna göre ön sipariş veren müşterilere oyun içerisinde kullanılmak üzere bazı eklentiler ve Deluxe sürümü ücretsiz olarak sunulacak. Sezonluk geçişlerinde ücretsiz olarak sunulacağı oyun için fragmanda yayınlandı. Bandai Namco firması tarafından yapılan bu fragmanlı duyuru ile birlikte, darısı Mortal Combat ve Street Fighter’ın başına diyoruz. Şimdi siz fragmanla baş başa bırakalım.

Bir diğer yazımız olan Dishonored 2 Sistem Gereksinimleri başlıklı yazımızda Dishonored 2 Özellikleri, Dishonored 2 Sistem Gereksinimleri ve PC İçin En İyi Aksiyon Oyunları ile ilgili araştırmalar ve incelemeler bulabilirsiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir