Nerdesin Aşkım Uygulaması Yenilendi

Daha önce siz değerli okurlarımıza Nerdesin Aşkım uygulamasından bahsetmiştik. Merak edenler için yeniden bir hatırlatma yapalım ve ne gibi yenilikler geldiğini hep beraber inceleyelim. Nerdesin Aşkım uygulaması, sevgililer için oldukça eğlenceli ve pratik bir konum bildirme platformu olarak ön plana çıkıyor. Üstelik uygulamayı kurduktan sonra üyelik gerektirmeden Facebook hesabı üzerinden saniyeler içerisinde oturum açabiliyor ve sevgilinizle iletişime geçebiliyorsunuz. Belki burada birçoğumuz aynı şeyi bir sms veya telefon araması ile de yapabileceğini düşünüyor ancak Nerdesin Aşkım uyglaması işe hoş bir hava katmakla beraber kesin konum bilgisi paylaşmayı da sağlıyor.

Sevgili Takip Uygulaması

Nerdesin Aşkım” artık 2.0.2 versiyonu ile birlikte daha da yetenekli ve hızlı bir hale geldi. Günlük 3 adet “Nerdesin” sorgusu yapabilmenize olanak sağlayan uygulamanın artık yepyeni ve kullanışlı bir arayüzü var. Detaylı haritalandırması sayesinde sizi en kısa yoldan sevdiceğinize götüren uygulama, profilinizi rahatça özelleştirmenize de imkan sağlamış. Yani profilleriniz artık daha çok özelleştirilebilir olacak ve sizleri daha iyi yansıtabilecek.

Nerdesin Aşkım Arkadaş Ekleme

Nerdesin Aşkım 2.0.2, artık diğerlerinden farklı olarak “Acil Nerdesin” isteğine de sahip. Normal konum sorgusundan farklı olarak daha dikkat çekici şekilde karşı tarafa bildiri sunan bu fonksiyon, kimi sevgililere göre tatlı bir “nerdesin sen” sorgusu sağlarken, kimi zaman ise acil durumlarda imdada koşuyor. Artık yeni sürüm ile, Geçmiş sekmesi ile daha önceki paylaşılan konumları görüntüleme, nerdesin sorgularına farklı emojiler sayesinde  eğlenceli yanıtlar verebilme,uygulama mağazasından nerdesin sorguları satın alabilme,sevgiline nerdesin sorgusu hediye edebilme ve premium hesap alımlarında sınırsız sorgular yapabilme gibi birçok avantaj kullanıcıların hizmetine sunuluyor.Ayrıca yeni sürüm ile birlikte  profil sayfası geri butonu problemi ile geçmiş nerdesin sayfası kapanma sorunu da giderilmiş durumda.

Nerdesim Aşkım Uygulaması Nasıl Kullanılır

Sizlerde Nerdesin Aşkım uygulamasını kurmak ve ücretsiz olarak denemek istiyorsanız İOS işletim sistemlerine sahip cihazlarınıza buradan, Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza buradan yükleme yapabilirsiniz.

Bir diğer başlıkta FB Messenger'da Satranç Nasıl Açılır ? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir