Monster Abra A5 V1.1 Teknik Özellikleri

Oyun dünyasının yakından tanıdığı Monster PC, yeni oyun canavarı olan Abra A5’i tanıttı. Gelişmiş teknik özellikleriyle ilgi çeken yeni bilgisayar, güçlü soğutma sistemi ve Süper RAİD özelliğine sahip. 15.6 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan bilgisayarın ekran çözünürlüğü ise Full HD. Oyun bilgisayarlarında son zamanlarda revaçta olan incelik ve güç prensibini ise bu modelde göremiyoruz. Zira tasarım konusunda bilgisayarın normal bir dizüstünden farkı yok. Aydınlatma desteğine sahip klavyesi ile üç adet USB 3.0 giriş bulunan bilgisayarda, HDMI yuvası da yer alıyor.

Monster Abra A5

Monster Abra A5

Monster Abra A5 V1.1 mi V2.1 mi

Windows 8 işletim sistemine sahip olan Abra A5’te 2.40GHz hızında İntel i7 4700MQ işlemci yer alırken, bu işlemci 3.40GHz saat hızına kadar çıkabiliyor. Gelişmiş Nvidia GeFOrce GTX860M ekran kartı ile iyi bir performans yakalayan bilgisayarın grafik işlemci belleği ise 2GB. 256GB SSD hard diskine ilave olarak 1TB ikinci sabit disk desteğine de sahip olan bilgisayarda 8GB DDR sistem belleği mevcut.

Monster Abra A5 v1.1

Monster Abra A5 v1.1

Genel özelliklerine baktığımız zaman ihtiyaçlarımıza optimum düzeyde karşılık verebilecek bir oyun bilgisayarı olan Abra A5, güçlü soğutma sistemi sayesinde uzun süreli oyun oynama işlerinde oldukça dayanım gösteriyor. Oyun severler için fiyatına baktığımız zaman makul bir noktada durduğunu söyleyeceğimiz bilgisayarın satış rakamı ise 2560 TL.

Monster Abra A5 Özellikler

Monster Abra A5 Özellikler

Bir diğer başlıkta Lenovo Chromebook N20 ve N20p İnceleme konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Alternatif Başlıklar:

  • monster abra a5 v1 1
  • monster abra a5 v1 1 özellikleri
  • monster abra a5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir