Lenovo Air 13 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Bu yazıyı şurada paylaş:

FacebookTwitterGoogleTumblrLinkedInRedditDelicious


Lenovo Air 13 Pro Satış Fiyatı

Lenovo Air 13 Pro Satış Fiyatı

Son günlerde bilgisayar üreticilerini bir zarafet  sevdasıdır aldı gidiyor. Elbette ki her üretici görsel açıdan kullanıcılarına zarif ve güçlü ürünler sunmayı ister fakat, durum bu kez biraz daha farklı. Bildiğimiz gibi ince ve güçlü bilgisayarlar günümüzde istenilen seviyelerde değil fakat fiyat olarak oldukça uçuk noktalarda. İşte bu durum artık zamanla değişmeye başladı. Çünkü performans ve incelik dediğimiz zaman akla ilk gelen markalardan birisi olan MacBook Air’den ziyade artık diğer üreticilerde bu kaliteye yaklaşmaya başladı. İşte bu üreticilerden birisi de Lenovo.

Lenovo Air 13 Pro Dizüstü Bilgisayar

Lenovo Air 13 Pro Dizüstü Bilgisayar

Lenovo’nun yeni duyurduğu diz üstü bilgisayarı Lenovo Air 13 Pro, teknik özellikleri ve görünümü bakımından oldukça şık ve hafif bir bilgisayar. Bu bilgisayarda hız ve performans konusunda rakiplerine yetişebilmek için hiçbir şey esirgenmemiş. İlk iş olarak Lenovo tarafından 6. nesil Intel Skylake i5 ve i7 olmak üzere iki farklı işlemci  konfigürasyonu kullanıcılara alternatif sağlamış. 13.3 inç ebatında Full HD görüntü paneline sahip olan bilgisayarda, 4GB RAM ve 256MB SSD sabit disk sürücüsü bulunurken, 1,29kg gibi düşük bir ağırlık söz konusu.

Lenovo Air 13 Pro Kalınlığı

Lenovo Air 13 Pro Kalınlığı

Yeni Lenovo Air 13 Pro  fiyat olarak ta aslında yurt dışında makul bir rakamdan satışa sunuluyor fakat, ülkemizde durum ne olur bilinmez. Bu bilgisyarın yurt dışındaki satış rakamı 750 dolar. Yani 2400 TL civarı. Ülkemize geldiği zaman ise vergilerle birlikte bizler 3.000 TL’yi rahatlıkla bulabileceğini düşünüyoruz.

Bir diğer yazımız olan 4K Ekranlı Apple iMac Yakında Satışta başlıklı yazımızda 2015 iMac Çıkış Tarihi, 2015 iMac Fiyatları ve 4K iMac Fiyatı ve Çıkış Tarihi ile ilgili araştırmalar ve incelemeler bulabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • lenovo air 13 pro ne kadar
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir