Kurumlara Özel Toshiba Notebooklar

Toshiba’nın kurumlara yönelik tasarladığı ürün modelleri arasında gelen Portege ve Tecra serisi,gelişmiş teknik özellikleri,yüksek performansı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Bağımsız bir Alman enstitüsü tarafından uygulanan 100kg basınç,76cm yükseklikten düşme,titreşim,-25/+70 derece ısılarda kullanım ve sıvı teması gibi testlerden başarı ile geçen bilgisayar,Toshiba’nın en iddialı modellerini oluşturuyor.

Toshiba Portege Z30 Serisi

Toshiba Portege Z30

Toshiba Portege Z30

1366 x 768 çözünürlüğünde 13.3 inç ekran genişliği ve 12 saate kadar pil ömrüyle dikkat çeken bilgisayar Windows 8.1 işletim sistemine sahip. İnceliğiyle ve hafifliğiyle ön plana çıkan ürünün ağırlığı ise yalnızca 1.2kg.1.9GHz hızında çalışan Intel Core i5-4300U işlemciye sahip olan bilgisayarda 128gb SSD hard disk bulunuyor. 16GB’a kadar desteklenebilen sistem belleği ile performansını arttıran bilgisayar 17.9mm kalınlığıyla beğeni topluyor.

Toshiba Portégé R30-A

Toshiba Portégé R30-A

Toshiba Portégé R30-A

Yüksek performansa sahip diğer bir kurulsam bilgidasayar olan Portege R30-A, yalnızca 1.5kg ağırlığında ve diğerlerine göre bazı ekstra özellikler taşıyor. VGA ve HDMI portları ile monitör,projektör ve tv’lere görüntü verebilen bilgisayar, İntel Core serisi işlemcileri ile performans düzeyini tayin etmenize yardımcı oluyor. Magnezyum kasası ile dayanıklılığı hafifliği ön planda tutan bilgisayar, birçok işkence testinden de başarıyla geçiyor.

Toshiba Portege R930 Mobil Düzey

Toshiba Portege R930

Toshiba Portege R930

Hafif,dayanıklı ve üstün performanslı dizüstü bilgisayar arayan kişiler için, yanlarında rahatlıkla gezdirebilecekleri bir model olan R930 serisi, 1.5kg ağırlığında ve anti yansıma ekranlı ekstra parlak Led ekran ile öne çıkıyor. 15saate kadar dayanıklı pil ömrü ve optik sürücüsü ile tüm ihtiyaçlara karşılık veren bilgisayar, uzun süreli kullanımlar için oldukça doğru bir çözüm olabiliyor.

Tecra Z40 Serisi

Tecra Z40 Serisi

Tecra Z40 Serisi

Toshiba kurumsal bilgisayarlar serisi arasında en iyilerinden birisi olan Tecra Z40, diğerlerinden daha geniş ekranı ile bir adım öne geçiyor. Uzun pil ömrü ve seyahatlerde faydalı olan hafifliği ile zerafetini ortaya koyan bilgisayar, en yeni İntel Core işlemcileri ile destekleniyor. Tecra Z40-A, ihtiyacınız olan tüm hızlara ulaşabiliyor. Docking yazılım imajı ile kompakt yetenekler sunan bu kurumsal seri, işleriniz için kökten çözüm sunuyor. Magnezyum kasasıyla sıvı temasına,düşmelere ve basınçlar vb. zorlu koşullara oldukça dayanıklı olan bilgisayar, kurumsallar içerisinde en çok tercih edilenler olarak öne çıkıyor.

Toshiba Tecra Z50 Serisi

Tohiba Tecra Z50

Tohiba Tecra Z50

Toshiba’nın ince tasarım mühendisliği, şık ve dayanıklı yapısı ile kuşatılmış bilgisayar, yansımayı önleyen 15.6inçlik büyük ekranıyla oldukça başarılı bir sürüm niteliğinde. İntel Core işlemcileri ile daha zor işleri daha kolay şekilde halletmenize yardımcı olan bilgisayar, 2kg’dan daha hafif ve detaycı bir görünüme sahip. Uzun süreli  pil ömrü ile Z50-A, gün boyunca tam kapasite performans ile çalışıyor. Docking ünitesi ile tüm çevre birimlerine bağlantı sunan bilgisayar, güvenlik ve yönetebilirlik konusunda en iyiler arasında.

Toshiba Tecra W50A

Toshiba Tecra W50A

Toshiba Tecra W50A

Bu kurumsal model, en yoğun çalışma hayatına ayak uydurabilen ve ağır koşullara göre tasarlanmış teknik özellikler ile ön planda. Profesyonel bir iş istasyonu olan bilgisayar, koşullar ve zorluklar ne olursa olsun iddiasını kaybetmiyor. Dört çekirdekli işlemci seçenekleri ve Nvidi Quatro ekran kartıyla güçlendirilen bilgisayar, bilhassa grafik uygulamalı işlerde yüksek performans sunarken, çoklu birden fazla uygulamayı da rahatlıkla çalıştırabiliyor. İster HDD olsun ister SSD yada karma sürücüler olsun, olağan üstü performansından ödün vermeyen bilgisayar, taşınabilir bir güç merkezi olarak zorlukların önünde duruyor.

Toshiba Portege Z10T-A

Toshiba Portege Z10T-A

Toshiba Portege Z10T-A

Portege Z10T-A  dizüstü ve masaüstü bilgisayarların toplam gücünü kendi bünyesinde toplayan, gelişmiş donanımsal özellikleri ile kendini diğerlerinden ayıran, üstün sınıf bir iş bilgisayarı olarak dikkat çekiyor. Profesyonel kullanıcılar için en doğru seçenek olan bilgisayar toplantılarınızda ve sunumlarınızda sizin sağ kolunuz niteliğindeyken, tablet ve notebook modu özellikleriyle beğeni topluyor. Çok işlevsellik olarak tasarımını geliştiren bilgisayar,Windows 8 Pro işletim sistemi ve dokunmatik ekranı ile oldukça yetenekli gözüküyor.Bu yeni iş istasyonu ister klavyesini kullanın ister sezgisel ekranını, gereksinim duyduğunuz tüm sorulara rahatlıkla cevap veriyor.

Bir diğer başlıkta Lenovo Chromebook N20 ve N20p İnceleme konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir