Apple Kırmızı iPhone Tasarımı (RED)

İphone bugün kırımızı yani RED şirketi ile 10 yıldan fazla süredir işbirliği içinde olduğunu göstermek için çok güzel kıpkırmızı alüminyum ile kaplanan İphone 7 ve İphone 7 plus modellerini tanıttı. Kırmızı İphone 7 ve İphone 7 Plus tam olarak 24 Mart Cuma günü Apple mağazalarında ve WEB sitesinde satışa sunulacak.

Ekran boyutları 4.7 inç olarak tasarlanmış kırmızı İphone 7 telefonlar için 128 GB ve 256 GB modelleri ile bizlere sunuluyor. Tabi bu ürünlerin fiyatları da 4.400 TL gibi yüksek bir miktar olarak belirlendi.

iphone 7 plus red kırmızı

iphone 7 plus red kırmızı

Eğer İphone 7 Plus almak istiyorsanız da 5000 TL cebinizden çıkarmanız lazım. Bu iki model de gece ve sabah çok güzel fotoğraflar ve 4k kaliteli videolar çekebilme özelliğine sahip ve Apple şimdiye kadar çıkardığı en iyi telefon olan İphone 7 ‘nin pilini de en üst seviye bir pil tasarladı kullanıcıların uzun süre telefondan işlem yapabilmesi için. Ayrıca yapılan testlere bakılırsa İphone 7 suya ve toza oldukça dayanıklı.

kırmızı iphone

kırmızı iphone

Apple, AIDS ile mücadele için Dünyada en büyük desteklerden birini yapıyor. Kırmız renkteki İphone 7 ve İphone 7 Plus modellerinin gelirinin büyük bir kısmını da AIDS için ayırdı.

Apple şirketinin tasarruflu İphone modeli olan İphone SE modeli de satışa sunuldu. 4 inçlik ekranlara sahip olan İphone SE modelleri 4 inçlik telefonlar arasında en iyi sisteme sahip olan ve en kaliteli telefonu olarak seçilmiş. SE modelleri de 24 Mart Cuma günüde kırmızı serisi gibi satışa sunulacak. Eski SE modellerinde ki 16 GB ve 64 GB 2 katına çıkarılarak 32 GB ve 128 GB olarak 4 değişik renklerde tanıtılıyor. Fiyat seçenekleri olarak da İphone SE sürümleri 2.400 TL den Apple mağazalarında satışa sunulacak.

 

Eğer bütçeniz varsa bu şık tasarımlı kırmızı İphone almanızı öneririm.

Bir diğer başlıkta Gizli Android Kodları ve İşlevleri Neler? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir