İşte Günümüze Kadar En İyi Animasyon Filmleri!

Çılgın Hırsız

Şirin,güleryüzlü,mıncık mıncık, ufak sarı tipsiz adamların gamsız hayatlarını anlatan ve çok eğlenceli bir sinema filmidir. Evinde yaptığı çılgın planlarla birlikte sahip olduğu mucitlik sayesinde, Ay’ı çalmak isteyen bir hırsız ise başına geleceklerden habersizdir. Ancak hikaye beklenildiği şekilde gitmez ve bu kötü mucit, Margo, Edith ve Agnes için çok iyi bir baba adayı olmuştur bile. Çılgın Hırsız,Minions filmi serisi işte böyle başlar ve devam eder.

En Son Çıkan Animasyon Filmler

 


Yukarı Bak

Her ne kadar 78 yaşında olsa da, Carl Fredricksen’ın kafaya taktığı ve mutlaka gerçekleştirmek istediği bir hayali vardır: evine yüzlerce balon bağlayıp uçarak seyahat etmek. Nitekim Carl bu hedefini gerçekleştirmekte başarılı olur fakat bazı ufak tefek aksaklıkları saymazsak. Sekiz yaşındaki Russel ise bu “ufak tefek” sorunlara iyi bir örnek teşkil eder. Hem de çok iyi bir örnek.

En İyi Animasyon Filmleri

 


Oyuncak Hikayesi

Belki küçükken satın aldığımız o ufak bez ve plastik oyuncaklar, aslında hiçte zannettiğimiz gibi cansız değillerdir? Zira Buzz Lightyear, tam manasıyla canlanıyor ve insanların dünyasında peşine taktığı Woody ile birlikte inanılmaz maceralara atılıyor. Yalnızca ilk filmi değil, devam filmleriyle de büyük ilgi toplayan Oyuncak Hikayesi filmi, animasyon filmleri arasında en iyileri listesine rahatlıkla adını yazdırıyor.

Dünyanın En İyi Animasyon Filmleri

 


Ateş Böceklerinin Mezarı

Animasyon filmlerinin ana vatanı olan Uzak Doğu diyarından gelen bir başka başyapıttır. 14 yaşındaki Seita ve 4 yaşındaki küçük kardeş Setsuko ile birlikte, İkinci Dünya  Savaşı sırasında bir hava saldırısında ölen annelerinden sonra, teyzeleri tarafından sahip alınırlar ve zorlu bir hayat onlar için başlamış olur. İki kardeşin bir başlarına verdikleri amansız savaşı anlatan bu animasyon filmli, izleyicilerinin çok büyük bir çoğunluğundan tam not almasını bildi. Çünkü filmde yalnızca dış dünyaya değil, karakterlerin kendi içlerinde yaşadıkları çatışmalarda sinemaya çok iyi aktarılmıştır.

Son Çıkan Animasyon Filmler

 


Wall-E

Günümüz yıllarının çok ileri bir tarihinde, dünya artık insanlar tarafından terk edilmiştir ve son kalan insan ırkı da uzaydaki Aksiyon Gemisi’nde yaşamaktadırlar. Belirli aralıklarla dünyaya yaşam koşullarını incelemek amacıyla ileri seviye robotlar gönderirler ve tahliller alırlar. Wall-E ise, terk edilmiş dünyada kendi kaderini yaşayan, eski model yalnız bir çöp toplama robotudur. Ama ne var ki, onun da bir kalbi vardır ve en nihayetinde aşık olur. Eve adında ki arama robotuna gönlünü kaptıran Wall-E, yalnızca aşkı için değil, dünyayı kurtarmanın da mücadelesini vermek zorunda kalır. Film için hem duygusal, hem de komedi anlamında tam anlamıyla bir şaheser diyebiliriz.

En Güzel Animasyon Filmleri

 


Leylekler

Bizimde bir dönem hayatımıza damgasını vuran leylek mevzusu, aslında hiçte zannettiğimiz gibi değilmiş. Zira dünyaya gelen bebekleri leyleklerin dağıtmasından ziyade, bebek yaratma işini de sahip oldukları bir makineyle yine leylekler yapıyorlar. Peki her aileye bir bebeğin planlandığı bu sistemde, birisi yanlışlıkla bir bebek yaratırsa ne olur? Leylek Junior tam olarak bu hayatı yapıyor ve arkadaşı Tulip ile birlikte, patronları duymadan bebeğe bir aile bulmak zorundalar. İşte bu keyifli macera böyle başlıyor.

En Güzel Animasyonlar

 


Şarkını Söyle

İnsanların hiç olmadığı ve yalnızca hayvanların hüküm sürdüğü bir dünyada, koala Buster bir tiyatro işletmecisidir ve işler hiç umduğu gibi gitmez. Bu maddi sıkıntılardan kurtulmak için bir şarkı yarışması düzenler ve ülkenin her yerinden yetenekleri programına davet eder. Çeşit çeşit hayvanların katıldığı yarışmada, Rosita,Mike,Johny,Ash ve Meena, hayallerinin peşinden gitmeye karar verirler.

2017 Animasyon Filmleri

 


Kötü Kedi Şerafettin

Kediler aleminin en şirret ve keyfine düşkün kedisi olan Şerafettin, Martı Rıfkı ve Fare Rıza ile birlikte yine sıradan bir günde mangal yapmaya karar verir. Fakat Şerafettin’in sahibi Tonguç, artık kedisini eskisi gibi sevmemekte ve evinde istememektedir. Tüm sıkıntılar yalnızca bunlarla da sınırlı değil, çünkü Şerafettin’in düşmanları sokaklarda kol geziyor. Eğlenceli bir yapım olan bu yetişkin animasyonu Anima İstanbul tarafından hayata geçirildi ve izleyicilerden tam not aldı.

Animasyon Filmler İzle

 


Patron Bebek

Dünyaya gelen her bebek neşeli,sevimli ve haylaz olabilir mi? Normalde olur. Ancak dünyaya gelmeden evvel bir takım işler yanlış gittiyse, ortaya bebek diye bambaşka bir şey de çıkabilir. Hatta bebekleri üretip dünyaya gönderen bir şirket söz konusuysa ve bu şirkette işler yolunda gitmiyorsa, o zaman bir şeyler yapılmak zorunda. Mutlu bir hayat süren ve halinden memnun olan Tim Templeton, henüz 7 yaşında olmasına rağmen bir kardeşe hazır değildir. Hele birde bond çantası ve takım elbisesi olan bir bebeğe hiç hazır değildir. Macera ve aksiyon işte tam burada başlar ve Puppy Bebek Şirketi için vakit daralmıştır.

Dünyanın En İyi Animasyonları

 


Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

Her insan gibi, evcil hayvanlarda kendisine olan ilgi azalınca ve başka bir yöne kayınca, hiç şüphesiz kıskançlık yaşarlar ve üzülürler. Sahibi Katie ile mutlu birikte mutlu mesut yaşayan Terrier Max’ta tam olarak böyle bir durum yaşar, ta ki Luke isimli köpek gelene kadar. Her ne kadar bu ikili kendi arasında zaman zaman çatışsa da, esas tehdit dışarıda durmaktadır. Snowball adında ki bir tavşan tarafından terk edilmiş hayvanlar örgütlenirler ve evcil hayvanlara komplo kurmaya başlarlar. Sahipleri evden her çıktığında, evcil hayvanlar ve terk edilmiş hayvanlar arasında bir savaş baş gösterir.

En İyi Filmler 2017

 


Büyülü Dalgalar Film

Taku Morisaki ve Yutaka Matsuno adındaki iki yakın arkadaşın hayatı gayet yolunda giderken, okullarına Taki Rikako Muto adında bir kız gelir ve işler sarpa sarmaya başlar. Çünkü Yutaka, Muto’ya aşık olmuştur ama Muto’nun ilgisi Taku’ya dır. İki yakın arkadaşın arasında bilinmez bir aşk üçgeni başlar ve olaylar ilginç şekilde gelişir.

En Son Çıkan Animasyonlar 2017

 

Bir diğer başlıkta Google Allo Nedir? Nasıl Kullanılır? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir