İşte 2017 Yılında Çıkacak Olan En İyi Oyunlar.!

2017 Yılının En Çok Beklenen Oyunları

2017 Yılının En Çok Beklenen Oyunları

Eğer bir oyun tutkunu iseniz ve sürekli olarak tüm sürümlerini takip ettiğiniz bir oyun varsa, 2017 yılı sizin için oldukça heyecanlı geçecek demektir. Çünkü genel anlamda beklenen oyunlara baktığımız zaman, hepsi yeni jenerasyon ve oldukça büyük geliştirmeler içeriyorlar. Ayrıca grafiksel anlamda da oyun dünyasının ne kadar ileri noktaya ulaştığına da tanık oluyoruz. Şimdi hep birlikte yeni çıkacak oyunlara şöyle bir gezdirelim.

Sniper: Ghost Warrior 3   (4 Nisan)

Yapımcılığını ve yayıncılığını CI Games’in üstlendiği Sniper: Ghost Warrior 3 çok yakın bir tarihte oyuncularıyla buluşuyor. PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows işletim sistemleri ile oynanabilecek oyunun devamı da en az önceki sürümleri kadar sürükleyici olacak.

Left 4 Dead 3 (2017’nin Son Çeyreğinde Bekleniyor)

Daha önce sürekli olarak duyumları gelen ancak bir türlü tanıtılmayan oyun hakkında yeniden haberler dolaşmaya başladı. Yaklaşık 12 milyon satış rakamına ulaştıktan sonra devamının çıkacağına kesin gözüyle bakılan oyun için yaklaşık üç yıldır bir bekleyiş sürüyor fakat bu özlemin 2017 yılında son bulması güçlü bir ihtimal.

BioShock Vita (Eylül’de Bekleniyor)

İlk olarak 2007 yılında ortaya çıkan ve büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan BioShock, yeni sürümüyle 2017’nin sonlarına doğru yeniden severleriyle buluşacak. Xbox 360,Xbox One, PlayStation 3-4 ve PC platformlarında oynanabilecek oyun için biraz daha beklemek gerekiyor.

Final Fantasy 7 Remake (Nisan’da Bekleniyor)

PlayStation 4 oyuncularının en çok yolunu gözlediği oyunlardan birisi olan Final Fantasy, çok uzun süreden beridir herkesin bildiği ve bahsettiği bir oyun olma özelliğine sahip. Yeni skills’ler ile birlikte daha eğlenceli bir hale gelecek oyunun yayınlanmasına az bir süre kaldı.

Mass Effect: Andromeda (21 Mart 2017)

Yayınclığını Electronic Arts’ın üstlendiği, PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilecek oyunun bilim kurgu meraklıları tarafından oldukça sevildiği biliniyor. Uzayda savaş temalı oyunları seven oyuncular için birebir olan oyunun tanıtılmasına çok kısa bir süre kaldı.

Marvel vs. Capcom: Infinite (2017’nin Kasım veya Aralık Ayında Bekleniyor)

Capcom tarafından geliştirilen ve filminden hayat bulan Marvel vs. Capcom: Infinite, PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarından oynananabilecek.

Overkill’s The Walking Dead  (10 Kasım)

İsmini daha çok Payday ile duyuran Overkill Software tarafından geliştirilen oyun co-op mekaniğiyle FPS oyunları arasındaki yerini çoktan aldı. Tek problem, onu 2017 biterken görecek olmamız.

Get Even  (2017’nin Son Çeyreğinde Bekleniyor)

The Farm 51 tarafından geliştirilen oyun, içerisinde oldukça çetin mücadeleler geçen bölümleri ve duygusal hikayesi ile birlikte geliyor. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilecek oyun için beklenen tarih Ekim ve Kasım ayları gibi.

Sniper Elite 4 (14 Şubat 2017)

2017’nin tanıtılacak ilk video oyunları arasında gelen Sniper Elite 4’ün en büyük özelliklerinden birisi ise DirectX 12’yi destekliyor olması. Rebellion’un geliştirdiği oyun çok kısa bir süre sonra severleriyle buluşacak.

Assassin’s Creed: Empire 4 (2017’nin Ortalarında Bekleniyor)

Kısa bir süre önce sinema salonlarında ki yerini alan Assassin’s Creed macerası kaldığı yerden devam ediyor. Serinin son oyunu olacak Empire 4 için fantastik macera 2017’ye de damga vuracak gibi.

Dead Island 2 (2017’nin İlk Çeyreğinde Bekleniyor)

Hem sürekli bir macera içerisinde olayım, hemde zombi avlarken klavyeyi aşındırayım diyen oyunculardan biri iseniz, Dead Island 2 tam size göre bir oyun. Geliştiricilğini Sumo Digital’in üstlendiği oyun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarından oynanabilecek.

Doom 4 (2017 Yılı İçerisinde Bekleniyor)

Zamanına damga vuran nadir oyunlardan birisi olan Doom, 2007 yılından bu yana bilhassa multi player oyuncularının akınına uğruyor. İçerisinde Half-Life havası taşıyan Doom, çok yakında dördüncü ana oyunu ile hayranlarının beğenisine sunulacak. Öyle tahmin ediyoruz ki, oyun alemi 2017’de en çok Doom 4 ile şenlenecek.

Bir diğer başlıkta Call Of Duty Advanced Warfare konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir