İOS 9 Jailbreak Kendini Gösterdi

İOS 9 Jailbreak Çıkış Tarihi

İOS 9 Jailbreak Çıkış Tarihi

İOS 9’un çıkmasının ardından henüz birkaç gün geçmesinden sonra, Jailbreak kullanıcılarının merak ettiği Jailbreak çıkış tarihi yavaş yavaş netleşmeye başladı. Şöyleki, YouTube’a iH8sn0w adlı kullanıcı tarafından yüklenen bir videoda, İOS 9 yüklü cihaza jailbreak işlemi yapıldığı görülüyor. Yine aynı kullanıcının Twitter hesabından gönderdiği bir tweet ile takipçileriyle paylaştığı video, jailbreak hakkında önemli ipuçları veriliyor.

İOS 9 Jailbreak Tools Download

İOS 9 Jailbreak Tools Download

Ayrıca videoda göreceğiz üzere kullanıcı telefona jailbreak işlemi yaptıktan sonra kendine özel kişiselleştirmeleri yapmayı da ihmal etmemiş. Açılış logosu ve ekran tasarımındaki farklılık ise bunun örneklerinden birisi. Tüm bunların yanı sıra  bilmeyenler için jailbreak işlemi sayesinde telefona birçok ekstra özellik eklenebildiğini,bazı kısıtlı özelliklerin açıldığını ve iyileştirmeler yapılabildiğini de hatırlatalım. Yine yayınlanan videoda verilen bilgilere göre jailbreak işlemi iPhoneiPad ve iPod cihazlarında yapılabilecek.

İOS 9 Jailbreak Ne Zaman Çıkacak

İOS 9 Jailbreak Ne Zaman Çıkacak

İOS 9 Jailbreak

İOS 8’in çıkmasının ardından jailbreak işleminin tam bir çileye döndüğünü ve kullanıcılara sunulmasının aylar aldığını düşünecek olursak, İOS 9 için biraz daha olumlu konuşabilmek mümkün. Bildiğimiz gibi önceki Jailbreak araçları yayınlanmadan önce kullanıcılardan para talep edilmiş, hatta bazı kullanıcılar artık jailbreak işleminin bundan böyle paralı olarak sunulacağını iddia etmişti.

Neyse ki ilerleyen zamanlarda hack gruplarının inadı kırıldı ve kullanıcılar nihayet derin bir nefes aldı. Umuyoruz ki aynı sıkıntıları İOS 9’da yaşamadan en kısa süre içerisinde jailbreak aracına kavuşuruz.

Bir diğer başlıkta En İyi Web Tarayıcı Hangisi? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir