İOS 10.2 Jailbreak Yakında Çıkıyor

İOS 10.1 Jailbreak Tools

İOS 10.1 Jailbreak Tools

Jailbreak denilince aklan gelen ilk isimlerden birisi olan meşhur Luca Todesco, yeni jailbreak araçları hakkında açıklamalarda bulundu. Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Yalu Jailbreak aracı ile ilgili bazı uygulamalar yayınlamıştı. Cihazınıza farklı bir yöntem ile Cydia enjekte eden Yalu Jailbreak, beta sürümü olması ve ötekilerden biraz daha yetersiz kalması nedeniyle kullanıcılar tarafından pek sevilmedi. Zaten yeni çıkan jailbreak araçlarının yarım yamalak olduğunu ve doğru şekilde çalışmadığını da hepimiz biliyoruz. Luca Todesco, bu konuda bazı yeni haberler veriyor.

İOS 10.2 Jailbreak hakkında gelen yeni haberlere göre, Yalu Jailbreak 10.2 sürümü için uyumlu hale getirilmeye çalışılıyor. Hatta bu yeni araç büyük miktarda bitirilmiş bile. Fakat ne var ki araç iPhone 7 ve iPhone 7 Plus versiyonlarında çalışmayacak. Çünkü bu cihazlarda ötekilerinden biraz daha farklı donanım kalemleri bulunuyor.

İOS 10.2 Jailbreak

İOS 10.2 Jailbreak

iPhone 7 ve iPhone  Plus Sahipleri Jailbreak Yapabilecekler mi?

Elbette bu cihazlara sahip kullanıcılar cihazlarına Jailbreak yapabilecekler fakat bunun için güncellemelerden uzak durmaları gerekli. Çünkü İOS 10.2 ile birlikte gelen jailbreak aracının yanı sıra, 10.1 Jailbreak aracı da beta sürümünden terfi edecek ve daha kararlı hale gelecek. Hatta iPhone 6S ve altı modelleri kullanıyorsanız, cihazınızı 10.2 sürümüne yükseltmemenizi ve Jailbreak için 10.1 sürümünde kalmanızı tavsiye ediyoruz. Birkaç hafta içinde ilgili araçların yayınlanması ise güçlü ihtimal. Yani beklemeye devam.

 

Bir diğer başlıkta Google Allo Nedir? Nasıl Kullanılır? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir