Grand Theft Auto V Hakkındaki Tüm Bilgiler

Grand Theft Auto 5 Çıkış Tarihi

Grand Theft Auto 5 Çıkış Tarihi

Gta oyununu oynamayan bir çocuk ülkemizde yok denecek kadar az diyebiliriz. Veya çocukluğu hastanede yoğun bakımda geçmiştir desek pekte şaka sayılmaz. Çünkü hemen hemen her 5gençten 4’ü Gta oyununu oynamıştır.Oyun sektörünün en çok oynanan oyunları arasında başı çekiyor. Başta Rockstar olmak üzere yapımcılarına ve yayıncılarına çok büyük paralar kazandıran Gta serisi, hikayeyi tüm hızıyla sürdürüyor.

Filmlere dahi konu olan yeni oyunun duyurulması ve ardından  Xbox 360 ve PS3 için satın alınabilir hale gelmesi her ne kadar sevinçle karşılansa da hayal kırıklığını da beraberinde getirdi. Çünkü oyun diğer oyun konsolları için henüz oynanır halde değildi hatta bir aralar PC versiyonunun çıkmayacağı bile konuşuluyordu. Neyse ki bu haberler asılsız çıktı ve artık kısa bir süre sonra oyunun son serisi V çok yakında satın alınabilecek.

Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri

Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri

Uzun zamandır beklenen müjdeli haber nihayet geldi ve Sony ile Rockstar firmaları tarafından yayınlanan duyurularda gelecek sonbaharda yeni oyunun Xbox One, PC ve Playstation 4 için piyasaya sürüleceği aktarıldı. Üstelik oyunun güncellenmiş ve detaylı özelliklere sahip olmasının yanı sıra, yeni yaban hayati öğelerin, arttırılmış trafik yoğunluğunun, güncel hasar efektleri ve hava durumu özelliğinin de bulunacağı açıklandı.

Grand Theft Auto 5 Haberleri

Grand Theft Auto 5 Haberleri

Bir diğer başlıkta Call Of Duty Advanced Warfare konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir