Google Duo Nasıl Kullanılır?

Google Duo Download

Google Duo Download

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Google, zaten çağa ayak uydurabilen, sürekli değişen ve inavasyona önem veren sayılı markalardan birisiydi. Google‘ın bu bağlamda sayısız uygulaması ve hizmeti olduğunu da çoğumuz biliyoruz. Derken nihayet Google bir değişikliğe daha imza attı ve sohbet uygulamaları dünyasına merhaba dedi.

Google Duo Nedir Nasıl Kurulur

Google Duo Nedir Nasıl Kurulur

Google’ın yeni görüntülü sohbet uygulaması Google Duo, elbette bir canlı görüşme uygulamasından ibaret değil. Google Duo,diğer uygulamalardan farklı olarak birçok yenilik ve değişikliği de beraberinde getiriyor. Yeni Duo uygulaması ile birlikte arama işlemleri tek bir dokunuşla yapılabiliyor. Ses ve görüntü kalitesinde de gözle görülür şekilde verimli çalışan Google Duo‘da, bağlantı problemleri oldukça asgari düzeyde.

Google Duo Android

Google Duo Android

Neden Google Duo?

Google Duo‘nun bir diğer göze çarpan yeniliği ise, karşıdaki kişinin sizi aradığı zaman direk olarak görüntüsünün oynatılmaya başlaması. Yani diyelim ki, rehberinizdeki Google Duo kullanıcılarından birini aramaya başladınız, ,işte bu sırada kameranız açılıyor ve karşı taraf aramayı yanıtlamadan evvel sizi canlı olarak izleyebiliyor.

Yeni Google Duo, hem İOS hemde Android işletim sistemleri için kullanılabilir olacak ancak her ne kadar Apple Store ve Google Play‘da mağazalarında bulunsa da şimdilik indirilemiyor. Bunun için biraz daha beklememiz gerekecek. Google Duo‘nun indirilebilir olup olmadığını öğrenmek için cihazınızın uygulama mağazasını arada bir yoklamanızda fayda var.

Bir diğer başlıkta Akıllı Telefonlar Nasıl Takip Edilebilir? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir