Gigabyte P27G v2 Özellikleri ve Fiyatı

Gigabyte P27G v2 Turuncu

Gigabyte P27G v2 Turuncu

Dizüstü bilgisayarında, masaüstü oyun zevkini yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Gigabyte P27G v2, geniş ekranıyla tam bir görsel şölen sunuyor. Diğer bilgisayarlara nazaran biraz daha ağır ve kalın olan dizüstü, her ne kadar taşıma konusunda biraz sahibini yorsa da, verdiği kullanım zevkiyle bunu unutturuyor. Blu-ray destekli DVD sürücü ise sahip olduğu avantajlardan yalnızca birisi. Yeni Gigabyte P27G v2, 17.3 büyüklüğünde ki ekranıyla Full HD bir görüntü sunuyor.  Arka aydınlatmalı klavyesiyle karanlık yerlerde pratik kullanım olanağı sunan cihaz, İntel Core i7-4710MQ işlemciye sahip. İşlemcinin çalışma hızı ise 2.5Ghz ile 3.5GHz arasında değişiyor. Yeni dizüstü, dahili ekran kartı olarak HD Graphics 4600 modeline sahip iken, harici ekran kartı olarak ise Nvidia Maxwell GeForce GTX 860M model ekran kartı kullanıyor. 8+8 GB olmak üzere toplamda 16GB RAM’e sahip olan Gigabyte P27G v2, ekran kartında ise 2GB belleğe sahip.

 

Gigabyte P27G v2 Klavye

Gigabyte P27G v2 Klavye

Cihazı teknik özellikleri ve bakımından incelediğimiz zaman; gelişmiş harici bir ekran kartı, yüksek düzeyde sistem belleği ve güçlü bir işlemci yer aldığını görüyoruz. Bu da bilgisayarı oyun konusunda yeterince performans canavarı yapıyor zaten. Üründeki 1 TB’lık sabit disk alanı ise dilediğinizce oyun yüklemenizde birebir. Ancak bunun yanında bir de SSD hard disk olsaydı doğrusu hiçte fena olmazdı (farklı Gigabyte P27G v2 modellerinde bulunuyor).

Gigabyte P27G v2 Renkler

Gigabyte P27G v2 Renkler

Yeni Gigabyte P27G v2’nin fiyatı ise pek iç açıcı değil. Zira 4.043 TL fiyatla satılan ürün cep yakıyor. Bu fiyata oldukça gelişmiş bir masaüstü bilgisayar toplamak ise, fiyatı gören herkesin hesabını yaptığı bir gerçek.

Gigabyte P27G v2 Ağırlık

Gigabyte P27G v2 Ağırlık

Bir diğer başlıkta Lenovo Chromebook N20 ve N20p İnceleme konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir