Football Manager 2017 Ne Zaman Çıkıyor?

football-manager-2017-new-carrier

football-manager-2017-new-carrier

Football Manager dendiği zaman, herhalde akan sular durur ve şöyle bir derinden of çekeriz. Çünkü ya geçmişte çalıştırdığımız takımlar ve elde ettiğimiz başarılar aklımıza gelir, ya da oyuna ilk başlarken yaşadığımız heyecan ve o teknik direktörlük havası mazide yeniden canlanır. Elbette bu bir daha Football Manager oynayamayacağımızdan değil, her seferinde yeni bir kariyer planlaması yapıp yeniden uğraş vermemizden kaynaklanıyor. Hem derler ya, bazı şeylerin ilki asla unutulmaz. Bu da öyle bir şey.  Zira CM-2000’den günümüze Football Manager oyununu oynamayan yoktur ki, kendini transfer yaparken heyecandan klavyeyi ısırmamış olsun. Ve geçip giden zamanla birlikte, artık Football Manager oyununda 2017 versiyonu dayandık. Bununla birlikte birçok yenilik ve gelişimde oyuna dahil oldu.

football-manager-2017

football-manager-2017

Şuanda beta sürümünün yayında olduğu Football Manager 2017, resmi olarak yapılan duyuru ile birlikte 4 Kasım‘da full sürümü ile satışa sunulacak. Resmi olarak piyasaya çıkacak ve dileyenler Steam üzerinden indirebilecekler. Bununla birlikte, Football Manager 2017 için yayınlanan fragmanla birlikte, daha gelişmiş bir oyun motoru, daha çok interaktif bir oyun modu ve daha fazla yönetim seçenekleri oyuna dahil edilmiş. Oyun içindeki yenilikleri daha iyi anlayabilmek ve tüm detaylara inmek için ise Sports Interactive tarafından yayınlanan fragmanı izlemenizde fayda var.

Yayınlanan fragmanı incelediğimiz zaman, oyun içerisindeki yeniliklerden şöyle bahsedebiliriz. Oyunda artık manager’in fiziki özelliklerini seçebiliyoruz. Yani kendi formumuza uygun görünüşleri oyun içinde seçerek tarzımızı yaratabiliyoruz. Yine video içerisinde kalecilerin daha az mantıksız hareketler yaptığını ve bu konuda bazı düzeltmeler getirildiği söyleniyor. Football Manager 2017 sürümünde daha önce maskot ekleneceği de söyleniyordu. Bu konu hakkında ise henüz açıklanan yada görüntülenen birşey yok. Bu arada unutmadan, FM 2017‘nin yalnızca PC, MAC ve Linux için değil, Football Manager Touch sürümü ile Android ve İOS cihazlardan da oynanabileceğini hatırlatalım.

football-manager-2017-maskot-varmi

football-manager-2017-maskot-varmi

Bir diğer başlıkta Call Of Duty Advanced Warfare konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir