En Popüler İOS 8.4 Tweakleri

İOS 8.3‘ün ardından İOS 8.4 içinde Jailbreak aracı yayınlandı. Söylediği gibi sözünde duran TaiG ekibi, güncel Cydia sürümü ile birlikte Jailbreak‘i kullanıma sundu. Bu güzel haberlerin ardından artık kullanıcılarda en popüler araçları ve widget‘ları telefonlarına yüklemeye başladılar. Bizlerde sitemizde birçok başlığı bulunan Tweak‘lere bir yenisini ekledik. İşte en çok revaçta olan ve kullanıcılar tarafından rağbet gören İOS 8.4 Jailbreak araçlarından bazıları:

Anchor Tweak

Anchor Tweak

Anchor

Telefonumuzda simgelerimizi taşıdığımız zaman aralarında bir boşluk bırakamıyoruz veya simgeleri birbirinden bağımsız bir şekilde dizemiyoruz. Tabi Anchor yüklü değilse.

Dock&Roll

Dock&Roll

Dock&Roll

Telefonumuzun dock menüsünü  bu araç sayesinde hareketli bir hale getirebiliyoruz. Dilersek Dock menüsüne dizdiğimiz simgeleri yana doğru kayan, birbiri ardına dizilen yada bir daire etrafında dönmek gibi çeşitli animasyonlarla renklendirebiliyoruz. Üstelik araç 13 farklı animasyon sunuyor ve dilediğiniz zaman uninstall yapmadan devre dışı bırakabiliyorsunuz.

iBox

iBox

iBox

Bu tweak sayesinde telefonun birçok erişilmez menüsüne erişip bazı sistemsel ayarları değiştirebilmek mümkün. Kontrol merkezi,dock ve status bar bunlardan bazıları.

Andrios

Andrios

Andrios

Android işletim sistemini sevenler, bu temayı yükleyerek cihazlarına android görünümü kazandırabiliyorlar.

Watusi

Watusi

Watusi

Bir Whatsapp eklentisi olan Watusi, Whatsapp’ı daha kullanışlı hale getirebilmek için tasarlanmış. Okundu özelliğini devre dışı bırakmak,son sohbetleri kalıcı olarak silmek,”yazıyor” uyarısını devre dışı bırakmak gibi oldukça hünerli özellikleri olan araç, meraklıları için olmazsa olmazlara arasında.

Protean

Protean

Protean

Telefonunuzun Status Bar (üst tarafda şebeke,batarya seviyesi vb. göstergelerin olduğu yer) çubuğunu özelleştirmenize yarayan bir tweak. Status bar’da bulunan simgeleri değiştirebilir ve farklı bir dizilim yapabilirsiniz. Tabiki bu Protean’ın birçok özelliğinden yalnızca birkaçı.

AirBlue Sharing

AirBlue Sharing

AirBlue Sharing

Bluetooth sınırlandırmalarını kaldırmak ve tüm cihazlarla veri alışverişi yapmak için birebir.

AllDrop for Dropbox

AllDrop for Dropbox

AllDrop

DropBox uygulamasına tüm dosya türlerini yüklemek bu araç ile artık mümkün.

Arise

Arise

Arise

Arise sayesinde telefonunuzun alarmı daha yetenekli bir hale geliyor. Alarmı otomatik erteleme,titreşimi kapatma vb. özellikler gibi.

Aria

Aria tweaki telefonunuzun müzik uygulamasını daha stabilize hale getiriyor ve çeşitli iyileştirmeler kazandırıyor.

Aria

Aria

Bir diğer başlıkta Suya Düşen Telefona Ne Yapılmalı? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Alternatif Başlıklar:

  • ios 8 4 tweakleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir