En Popüler İOS 8.4 Tweakleri-2

Siz değerli takipçilerimiz ile birlikte paylaştığımız önceki tweakler’le birlikte, güncellenen ve yenilenen birçok yeni uygulamayı da paylaşmaya devam edeceğiz. Paylaştığımız bu tweakleri sizlere sunmadan önce kendi telefonlarımızda denediğimiz hatırlattıktan sonra, sözü fazla uzatmadan listemizi güncellemeye, telefonlarımızı şenlendirmeye devam edelim. İşte dünya çapında en çok yüklenen İOS 8.4 tweakleri ve kullanım amaçları.

Potrait Lock

Bu tweak sayesinde, seçtiğiniz uygulamaları açtığınız zaman ekran döndürme kilidi devre dışı kalıyor veya aktif oluyor. Örneğin YouTube uygulaması için potrait lock’u etkinleştirdiğiniz zaman, cihazın ekran döndürme kilidi açık olsa dahi videoları tam ekran izleyebiliyorsunuz. Veyahut telefonunuzun ekran döndürme kilidini aktif ettiniz ve ekran dönmeyecek şekilde kullandınız ancak sadece Safari web tarayıcısı kullanırken ekran dönsün istiyorsunuz. İşte bu tweak tam olarak bu istisnaları yönetmenizi sağlıyor.

Potrait Lock

Potrait Lock

Cercube 2

Bazı kullanıcıların bildiği gibi YouTube‘dan müzik veya video indirmek için en bilindik araç İnTube2 idi. Fakat hem ücretli olması hemde YouTube uygulamasını sık sık çökertmesi nedeniyle bazı kullanıcılar oldukça sıkılmıştı. Neyse ki artık Cercube 2 ile bu sorunu aşabiliyoruz. Bunun için tek yapmamız gereken açtığımız videonun sağ alt kısmında yer alan Download butonunu tıklamak ve video çözünürlüğünü seçmek.

Cerbube 2

Cerbube 2

Ando Classic Dock

Dock çubuğunu özelleştirmenizi sağlayan Ando Classic Dock, simgelerin altınra raf görünümü kazandırarak oldukça şık duruyor.

Ando Classic Dock

Ando Classic Dock

iPicMyContacs

Bu tweak ile, rehberinizde yer alan tüm kişilere resim atayabiliyorsunuz. Rehberinizde bulunan kişinin resim simgesine tıkladıktan sonra dilerseniz Facebook üzerinden, dilerseniz kayıtlı resimlerden ve dilerseniz anlık çekimler ile görüntülü rehber elde edebiliyorsunuz. Ancak kişilerin otomatik senkronizasyonu yapılsaydı daha da iyi olabilirdi. Olsun hiç yoktan iyidir.

iPicMy Contacs

iPicMy Contacs

AppSync Unifier

Bu araç ile crackli uygulamaların düzgün çalışması için telefonunuzda bulunması gereken sistem dosyalarını edinebilirsiniz. Tek yapacağınız tweaki yüklemek.

AppSync Unified

AppSync Unified

Cydia TimeOut 2

Bu tweak sayesinde Cydia‘nın sürekli kaynakları yenilemesini ve her giriş çıkışlarda yenileme özelliğine katlanmak zorunda kalmıyorsunuz. Uygulama yalnızca siz dilediğiniz zaman kaynakları yenileyerek beklemenize engel oluyor.

Cydia Time

Cydia Time

Prenesi 2

Bir Facebook eklentisi olan Prenesi 2, uygulama içerisinde izlediğiniz videoları indirmenize olanak sağlıyor. Bunun için tweaki yükledikten sonra Facebook uygulamasını açıp, sol taraftaki ayarlar listesinden Prefences sekmesi ile eklentiyi aktif etmeniz yeterli oluyor.

Prenesi 2

Prenesi 2

 

Bir diğer başlıkta Suya Düşen Telefona Ne Yapılmalı? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir