Dosya Saklamanın ve Aktarmanın En Kolay Yolu: Leawo iTransfer

Leawo iTransfer

Leawo iTransfer

iTransfer Nedir?

İsminden de anlaşılacağı gibi Leawo iTransfer, iPad,iPod ve iPhone ürünleri için kolayca dosya aktarımı yapmanızı sağlayan ve içeriklerinizi bilgisayarınız üzerinden rahatça yönetmenizi sağlayan yardımcı bir araç. Bunun yanı sıra mobil cihazınızı yedekleme ve flash bellek tarzında kullanabilmekte iTransfer ile mümkün oluyor. Üstelik iTransfer‘in anlaşılır arayüzü sayesinde iTunes kullanıcıları tek seferde uygulamayı yabancılık çekmeden rahatça kullanabilirken, telefona Jailbreak vb. yamalar yapmaya da gereksinim duymuyorsunuz.

iTunes Benzeri Programlar

iTunes Benzeri Programlar

iTransfer ile iTunes Arasında Ne Gibi Farklar Var? Neden iTransfer?

 • iTransfer‘i iTunes‘tan ayıran en büyük ve en önemli özelliklerden ilki, eş zamanlama derdinin olmaması. Bildiğimiz gibi iTunes üzerinden müzikleri, videoları vb. multimedya öğelerini güncellemek veya yeni müzikler eklemek için, eski müziklerin bulunduğu klasörün içerisine yeni müzikleri atıp eş zamanlama düğmesini tıklamamız gerekiyor. iTransfer yazılımında ise tek yapmanız gereken, Library sekmesinden müzikler klasörünü tıklayıp istediğiniz müziği sürükleyip buraya bırakmak.
iTransfer ile iTunes Eşzamanlama

iTransfer ile iTunes Eşzamanlama

 •  Leawo  iTransfer sayesinde bilgisayarınız üzerinden SMS‘leri ve Kişilerinizi tek tek görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz.
iPhone Kişi Listesi Yönetme

iPhone Kişi Listesi Yönetme

 • Hiçbir limit olmaksızın telefondan bilgisayara,tabletten telefona,tabletten bilgisayara vb. farklı ürünler arasında çok yönlü veri transferi mümkün. Müzikler, Tv Showları,fimler,fotoğraflar,metin mesajları vb. birçok içeriği arkadaşlarınızla anında paylaşabilirsiniz.
Telefonu USB Bellek Gibi Kullanma

Telefonu USB Bellek Gibi Kullanma

 • iTransfer ile mobil cihazınız artık flash bellek oluyor. Dosya türü ne olursa olsun, telefonlarınıza oluşturduğunuz özel klasörleriniz ile istediğiniz gibi tek tıkla depolayabiliyor,aktarabiliyor,yeniden düzenleyebiliyor veya silebiliyorsunuz.
iPhone Sürükle Bırak

iPhone Sürükle Bırak

 • Mobil cihazınızda bulunan herhangi bir dosyayı, sürükle bırak yöntemi ile bilgisayarınız istediğiniz yerine anında aktarabiliyorsunuz.
iPhone Uygulama Yedekleme

iPhone Uygulama Yedekleme

 • iTransfer‘e üzerinde kayıtlı olan, ancak iTunes‘de bulunmayan medya dosyalarını sürükle bırak yöntemi ile iTunes’a aktarabiliyor, böylece iTransfer üzerinden iTunes uygulamasını da yönetebiliyorsunuz.Bu sayede dilediğiniz zaman iTunes‘ı güncel olarak kullanabiliyor, içeriklerinizin kaybolmasını da engellemiş oluyorsunuz.

iTransfer’i Nasıl Yüklerim?

Burayı tıklatarak Leawo iTransfer‘i yıllık $19.95 dolara kullanabilir, yada $29.95 dolara sınırsız sürümü satın alabilirsiniz. Ayrıca deneme sürümüne ise burayı tıklayarak sahip olabilirsiniz.

iTransfer’i Nasıl Kullanırım?

Leawo iTransfer‘in kendi resmi web sitesi olan http://www.leawo.org‘u ziyaret ederek veya burayı tıklayarak hem videolu ,hem yazılı hemde resimli anlatımı takip edebilirsiniz.

iTunes ve iTransfer

iTunes ve iTransfer

iTransfer Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Microsoft® Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 Windows 8.1, Windows 10,Mac
  İşlemci: 1 GHz veya Intel / AMD işlemci ve üzeri sürümler
 • RAM: Minimum 512MB
 • Boş Sabit Disk: Kurulum için 100MB alan
 • Grafik Kart: NVIDIA GeForce GTX 260 ve üzeri sürümler
 • Desteklenen Diller: İngilizce,Çince,Japonca,Almanca,Rusça
 • Diğerleri: En Son iTunes sürümü ve internet bağlantısı

Desteklenen Cihazlar:

 • iPod: iPod touch, iPod mini, iPod nano, iPod shuffle, iPod classic
 • iPhone: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus
 • iPad: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini with Retina display, iPad Mini 3
 • İOS: İOS 4.2, iOS 4.3, iOS 5, iOS 6, iOS 7, iOS 8

Desteklenen Veri Türleri: Müzik, Sinema, TV şovları, Podcast, Zil, Resimler, Kamera Roll (fotoğraflar, ekran görüntüleri,kaydedilen görüntüler ve videolar), Uygulamalar (PDF, ePub) Kitaplar, Çalma listeleri, Satın alınmış diğer öğeler

Bir diğer başlıkta En İyi Web Tarayıcı Hangisi? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir