Call Of Duty Advanced Warfare

Call Of Duty Advanced Warfare Çıkış Tarihi

Call Of Duty Advanced Warfare Çıkış Tarihi

Savaş oyunları dendiği zaman başı çeken Call Of Duty, oyunun yeni serisi olan Advanced Warfare ile oyun severlerini merak içerisinde bırakıyor. Önceki serilerinde büyük başarı yakalayan oyunun hayran kitlesi de gittikçe büyüyor. Kasım’ın 4’ünde yapılan açıklama da resmiyet kazanan Call Of Duty Advanced Warfare,  Playstation 3-4, Xbox One,Xbox360 ve Pc versiyonları ile oyun severlerle buluşacak. Sledgehammer tarafından geliştirilen oyunun yeni nesil grafik motoruyla gelmesi daha gerçekci grafikler ve daha yüksek donanımsal gereksinimlere ihtiyaç duyabileceği anlamına geliyor.

Call Of Duty Advanced Warfare

Call Of Duty Advanced Warfare

Call Of Duty Advanced Warfare Videosu

Call Of Duty Advanced Warfare Videosu

Oyunun nasıl olacağı hakkında bir preview video ise çoktan yayınlandı bile. Kullanıcıların meraklarını az da olsa gidermeyi amaçlayan video da, senaryoya oldukça yer veriliyor. Bol aksiyon ve farklı silahların kullanılacağı oyunda stratejik savaş ön plana çıkartılıyor. Ayrıca yayınlanan trailer video da  serinin bir önceki oyunu olan Call of Duty Ghosts’tan aldığı eleştirilerden dolayı olacakki,grafiksel anlamda çok daha ileri düzeyde olduğu, oyun içerisindeki fiziki efektler,ışıklandırmalar,modeller ve patlamaların önceki seriye göre oldukça geliştirildiği anlaşılıyor. Bu da yeni grafik motorunun nimetlerinden birisi olsa gerek.

Kevin Spacey Call Of Duty Advanced Warfare

Kevin Spacey Call Of Duty Advanced Warfare

Ayrıca oyunun yayınlanan videosunda bir diğer dikkati nokta ise ise ünlü oyuncu Kevin Spacey’in oyunda seslendirmenin yanı sıra oyun içerisindeki bir karakter olarak ortaya çıkması. Bu gerçekten birçok oyun sever için büyük bir sürpriz oldu. Oyunda bir patronu canlandıran Kevin Spacey, bakalım oyunun gidişatı hakkında nasıl bir rol üstlenecek. Oyun hakkında yayınlan bilgiler bunlardan ibaret. Şimdilik sizleri yayınlanan resmi oyun videosu ile başbaşa bırakıyoruz ve ilerleyen zamanlarda neler olacağını merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir