Facebook’ta Sizi Silenleri Görebilirsiniz

Sosyal ağların dünyanın en büyük haberleşme platformları haline geldiği şu günlerde, hemen hemen her gün yeni bir haberle güne uyanıyoruz.  Hal böyle olunca, bu hareketliliğe de geliştiricilerin kayıtsız kalması mümkün olmuyor. Çünkü gelişen ve değişen mobil yazılımlarla birlikte, yeni ihtiyaçlarda birbirini izliyor.

Facebookta Silenleri Görme

Facebookta Silenleri Görme

Hatırlayacağımız üzere geçtiğimiz aylarda WhatsApp’a gelen “okundu” özelliği gündeme bomba gibi düşmüş, bu özelliği hem beğenen hemde beğenmeyen milyonlarca kullanıcı ortalığı ayağa kaldırmıştı. Aslında genel anlamda bakıldığı zaman, karşınızdaki kişiye gönderdiğiniz mesajın okunup okunmadığına dair bir bildiri o kadar sıradan,basit ve normal bir şey ki, günümüz insanları bunu anormal tepkilerle karşılayabiliyor. Çünkü teknoloji insanları güvensiz, iki yüzlü ve kararsız bir hale getirdi. Zaten dikkat edeceğiniz üzere sosyal uygulamalarda yeni gelen özelliklerin birçoğu, insanların bilmek isteyipte bilemediği şeyler üzerine kuruluyor. Gönderilen mesajın okunup okunmadığı, kullanıcının en son ne zaman online olduğu,sizi kişi listesinden kimlerin sildiği vb.

Beni Facebooktan Kimler Sildi

Beni Facebooktan Kimler Sildi

Who Deleted Me on Facebook

Şimdilerin yeni gözde uygulaması ise Who Deleted Me on Facebook oldu. Bu uygulama, Facebook üzerinden sizleri kimin sildiğini, sizin kimleri arkadaş olarak eklediğinizi ve kimleri engellediğinizi de gösterebiliyor. Fakat uygulamayı siz kullanmadan önce ufak bir hatırlatma yapalım, bu araç yalnızca yüklendikten itibaren yapılan silme işlemlerini gösteriyor. Yani uygulamayı yüklemeden önce sizi kimler silmiş göremiyorsunuz fakat yükledikten sonra birisi sizi Facebook’tan sildiği zaman görebiliyorsunuz. Uygulamayı indirmek isteyen Android kullanıcıları burayı, İOS kullanıcıları ise burayı tıklayarak cihazlarına yükleyebilir.

Facebook Silenleri Görme Programı İndir

Facebook Silenleri Görme Programı İndir

Bir diğer başlıkta Android Cihazlardan Uygulama Nasıl Kaldırılır? konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir