Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio İle Yeniden Doğuyor

Alfa Romeo Gulia

Alfa Romeo Gulia

Alfa Romeo Gulia İç Tasarım

Alfa Romeo Gulia İç Tasarım

Alfa Romeo,diğer orta sınıf araçlara karşı uzun zamandır sessizliğini koruyordu. Rakipleri olan BMW 3 Series,Audi A4 ve Mercedes C Series ile karşı karşıya gelmeyen Alfa Romeo, çıtayı yükseltmek üzere geri döndü. HB ve sedan karışımı yeni kasası ile küllerinden doğan  Romeo Giulia Quadrifoglio’ya bir bakan birdaha bakıyor. 3 Litre benzin deposuna sahip olan yeni Romeo Giulia Quadrifoglio’nun Ferrari motorunu ancak bu kapasitede ki bir depo karşılayabiliyor. Fakat bu sizleri aracın fazla yakıt tükettiği fikrine yöneltmesin. Zira yeni Alfa Romeo, şehir içi ve şehir dışı seyirlerde yakıt tüketimini asgariye indirebilen bir sisteme sahip. 1 ton 530 kilogram ağırlığında olan olan bu yeni tasarım harikası,0’dan 100 Km’ye yalnızca 3.9 saniyede çıkabiliyor.

Alfa Romeo Gulia Tasarımı

Alfa Romeo Gulia Tasarımı

Alfa Romeo Giulia

Yeni Alfa Romeo Giulia, tasarım olarakta markanın çizgilerinden dışarı taşmıyor. Kendinden emin ve agresif duruşu ile adeta yollara meydan okuyan araç, kompakt ve seri yapısıyla da zorluklara meydan okuyor. Otomobilin ön kısmında bulunan ve Alfa Romeo’ya has üçgen ızgara ile keskin ön farlardan oluşan bakışlar sizi heyecanlandırırken, arka tampon ve Led arka farların uyumu da göz kamaştırıyor. Nitekim yeni Alfa Romeo Giulia’nın dış tasarımı kadar iç tasarımıda kalpleri ısıtıyor. İç mekanda da yine markaya has izler yer alırken, birbirine uyum içinde dizayn edilen yerleşim düzeni her işin en pratik şekilde yerine getirilmesini sağlıyor. Bu sayede aracı kullanmak yorucu olmaktan çıkıp zevkli bir hale geliyor.

Alfa Romeo Gulia Resimleri

Alfa Romeo Gulia Resimleri

6 silindirli güçlü motoru ile tüm engellerin üstesinden gelen Giulia, birbirinden farklı yedi model daha kazanacak. Dört çıkışlı egzoz sistemi ve spoyler’a sahip olan yeni otomobilde birinci sınıf malzeme ve spor araçlarda bulunan direksiyon simidi kullanılacak. 510 HP gücündeki motor ile dört tekerlekten çekiş sistemi, size bir araçta bulunması gereken tüm detayları göz önüne serecek. Yeni Alfa Romeo Giulia‘nın getireceği başarıyı ise zaman gösterecek. Ülkemize de gelecek olan bu yeni model, dizel motora sahip olduğu taktirde yüksek ihtimalle büyük hayran kitlesi uyandırabilir. Rakiplerini incelediğimiz zamanda tasarım konusunda bir adımda önde duran Giulia, bakalım ilerleyen günlerde ne gibi sürprizler yapacak. Bekleyip göreceğiz.

Alfa Romeo Gulia Çıkış Tarihi

Alfa Romeo Gulia Çıkış Tarihi

Bir diğer başlıkta 40 Bin TL'ye Alınacak En İyi 2.El Otomobiller konusunu inceledik. Okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir